Ново
Девојки Зебра Печатење Чанта Пината

Девојки Зебра Печатење Чанта Пината

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Девојки Зебра Печатење Чанта Pinata овој модерен Зебра Печати Чанта Pinata прави голема маса декорација и забава партија игра заelени партии или девојки роденден прослави на гламур облечи тема! Нашата Зебра Чанта Во Форма НА 3д пината е висока 19 инчи на 16 инчи долга на 3 инчи длабока и може да се наполни со до 2 килограми играчки и бонбони (продадени одделно). Се одликува со дрзок отпечаток од зебра со црвени акценти за забавен допир на вашиот декор за забава.Димензии : 19 инчи високи за 16 инчи долги за 3 инчи длабока Големина : Стандард-Предложен за 8 Гости.

Главните својства

Избор на купувачот

Фрли магична роденденска забава за твоето мало девојче Со оваа мила Моето Мало Пони Повлече Низа Пината

Чувајте ги тие балони во позиција со Нашата Тежина На Балонот Од Златна Фолија Обезбедете балони со хел�

поканувачки додаток отпечатен со балони и точки со различна забавна боја со принт на кој пишува среќен �

Овие Мини Маус ЛакТик 12" Балоните ќе помогнат да се направи роденденска бонанца комплетна Тие се розови

Научете како да станете уметник со балони со извртена балон поставена од Империјална Играчка Содржи 72 б

Количина : 1 Акцент вашата честитки тематските партија со овој долготраен 22 " МеурЧеститки Конфети Ѕвезд

Војна На Ѕвездите Балон Балон Наполнете Со Хелиум Големина : 22" Тема : Роденден Материјал : Фолија Еден (1)

Прославете го 80тиот роденден на вашата сакана со стил со нашите 18" Фелиз Кумплеанос Ѕвезди Милар Балон #8

Scroll