Ново
Deyuer Клуч Синџир Повеќенаменски Светла Сјај Шупливи Мазна Површина Еднократно САМ САМОСТОЈНИ Нерѓосувачки Челик А-З Букви Жени Мажи Држач За Клучеви За Клучеви За ?

Deyuer Клуч Синџир Повеќенаменски Светла Сјај Шупливи Мазна Површина Еднократно САМ САМОСТОЈНИ Нерѓосувачки Челик А-З Букви

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Опис : синџирот на клучеви се одликува со лесен, антиоксидативен и отпорен на ' рѓа, кој може да се носи удобно и да се користи долго време.Усвојувајќи ја формата на буквите А-З и дизајнот на светлиот сјај, овој синџир на клучеви игра одличен декоративен ефект за клуч за автомобил, торба, паричник ,etc.It изработен е од материјал од нерѓосувачки челик.Должината на овој производ, вклучувајќи го и прстенот за клучеви, е 10,5 см, а ширината е 2,3 см. Тој е идеален придружник на клучевите од вашиот автомобил, торбите, мобилните телефони или други прекрасни предмети.Име на ставка : Букви Клучен Синџир Материјал : Нерѓосувачки Челиккористете : Декорација Карактеристики : Шупливи, А-З Букви Дизајн, Мазни Површини Детали За Големината : Синџир На Клучеви (Вклучувајќи Прстен За Клучеви) Л : 10,5 см/4,13", В : 2,3 см/0,91 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Букви Синџир На Клучеви синџирот на клучеви се одликува со лесен, антиоксидативен и отпорен на ' рѓа, кој може да се носи удобно и да се користи долго време. Усвојувајќи ја формата на буквите А-З и дизајнот на светлиот сјај, овој синџир на клучеви игра одличен декоративен ефект за клучот од автомобилот, торбата, паричникот итн. Изработен е од материјал од нерѓосувачки челик. Должината на овој производ, вклучувајќи го и прстенот за клучеви, е 10,5 см, а ширината е 2,3 см. Тој е идеален придружник на клучевите од вашиот автомобил, торбите, мобилните телефони или други прекрасни предмети.

Главните својства

Избор на купувачот

Одликувајќи се со ултратерен профил и овластениот Otterbox Crop+ Заштита, сериите на симетрија останува верна

Каталозите на барокното либрето, барокните италијански опери и оратори во библиотеката Томас Фишер на �

Сезоната за подигање е тука, овие супер стилски и удобни чизми на коленото со ѓон од 2,5 инчи и платформа о

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Преклопниот екран на огништето и искра со дизајн на лисја и лоза е совршен допир за додавање на дополнит

Одликувајќи се со единечна конфигурација на садови во формат на потколеници, овој правоаголен мијалник

Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрв

JVC HAEBT5слушалки Со Микрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : стожерно движење fitfleating со мека гумена р

Овој Тренд Меѓународен Аватар : Начинот На ВодаГрупа Илустрација Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите

* Безбеден и ефикасен PTC керамички грејач* Максимална моќност : 1500 вати* 3 Поставки за топлина вентилатор

Драго ни е што сте тука во продавницата БЕЈАСО и ви посакуваме добар шопинг! Бејасо Џемпери Страница...

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини „Златно зајдисонце“ т�

Забавувајте се и модата на сонцето со овие жестоки остатоци од лалиња од време и Tru Одликувајќи се со под

Направено во злато од роза од 10kt Боја на дијаманти : GH Можете да најдете стилски класици по цена прифатли

Вклучено полици : Да Едноставен и убав, цврст и практичен, бамбус кабинетот сигурно може да биде добар по

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Поврзете се помеѓу влезот и кабелот за напојување за да ги решите проблемите со некомпатибилноста на мо

Пол : Жени Повод : Секојдневен, Дебелина : Стандард5.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќ

Уметник : Итан Харперсјубјект : Пејзажапелатива : Флорентнеипроид Тип : Галеријаобвиткано платно уметно

Пистата Авенија Мода и глам wallидни уметности за печатење „ги добија портретите на блузот“ сина, црнат�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Оваа прекрасна портокалова гербера цвет III платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет н

Современ дизајн заедно со допир на елеганција се она што го прават овој мини приврзок светлосен театар �

Овој сон за целосна поддршка на жените за маичка за маичка е одлична за секојдневно носење под вашите ом

Scroll