Ново
Diamond-Accent 14K жолто злато над стерлинг сребро срце почетно приврзок ѓердан

Diamond-Accent 14K жолто злато над стерлинг сребро срце почетно приврзок ѓердан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Овој ѓердан за првично приврзок за срце со дијаманти е поставен е светлечки 14 килограми жолто злато над среброто од сребро. Овој приврзок за дијаманти има еден круг дијамант (I-J, I2-I3), помагајќи да се формира буквата „Ј“ во центарот на срцето. Овој ѓердан има ланец со јаже од 16 ”со 2” проширувач и се обезбедува со затворач на јастог. 14к жолто злато над среброто од стерлинг. Дијамант-акцент. Дијамантска боја : I-J. Јасност на дијаманти : I2-I3. Тркалезни камења. 16 "-18" ланец на јаже. Јастог затворач. Април Април. Пакет во кутија за подароци.

Главните својства

Избор на купувачот

Служба за слатки нешта што ги обликуваат чистачите имаат цврста контрола и висока половината Зона за то

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Honda Fit 2020, дизајнирани прил�

Оваа самостојна вреќа за удирање со штанд е добра фитнес програма погодна за целото семејство без излег

Доживотно гаранција ixir Samsung Galaxy J Charger Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR {wallид полнач + полнач за автомобили +

Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење Ве молиме дозволете 13см се раз�

Опис : Изработен е од материјал за мешавина од памук, кој е мек, удобен и дише Многу обрасци за употреба, �

Со густа конструкција од 8 слоја, усогласена СО ТОЧКИ и дизајн на шарите базиран на гуми за камиони намес

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Карактеристики на производот : Дел од Колекцијата Калистога Достапна во повеќе големини опфатени под 1г

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) горниот дел од Синтетичка кожа нуди к�

Специјални Белешки : ве Молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, прове

Симпатична девојка за пеење цитат За Новороденчиња Ползавец со иден дизајн на караоке пејач Нашиот уни�

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема Кадетсина Зелена Површина Килими, 3 'х 5'...

Ова капаче на пламенот на Дејл Ернхард, се одликува со 3 мм подигнат вез на бројот 3 со тимски пламен во бо

Дали имате потреба од тенок, лесен и целосен заштитен случај? Не гледајте подалеку од случајот со сериит

Дами Мода Долг Ракав Лабава Плус Руно Еднобоен Патент Дуксер Топфеатура : увезенотворен и блискокаракт�

Сју Ригер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање

ХАОТАГОВИ Јакна Со Патент За Мали Девојчиња Топол Патент Капут Со Качулка Отпорен На Ветер За Деца Со Го

Инспирирани од антички турски теписи Ошак со големи мотиви, колекцијата Монро го модернизира традицион

3"40753724 см24024см / 9,5"417,55,53824,5 см24524,5 см / 9,7"42863925 см25025 см / 9,8"големина : 37ус : 5,5 велика британија : 3,5 еу : 34,5 јп : 22

Жените Секси Чипка Долна Облека Во Собата Види Преку Резервоарот Врвот + Краток Гаќи Две Парчиња Облека

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Рачно изработена Рамка За Слики Од Дрво Од Махагони За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна

Карактеристики : 3к 2*2 Линии Сув Материјал Од Јаглеродни Влакна (не евтина пластика или преклопување), За�

Описи : Точка : Feildoo Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22"

Вашето малечко ќе ги сака овие светло сини аква чорапи со светло розово трим во кои има мама ајкула, тато

Scroll