Ново
Дизајн Група 44 Браун млеко крава кадифена клупа за спални соби со црна метална рамка

Дизајн Група 44 Браун млеко крава кадифена клупа за спални соби со црна метална рамка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1119.84

Оваа клупа е стилска и прави одлична спална соба или клупа на сала. Подиганото седиште е изработено од четкан кадифе во кравјо печатење, а црната метална рамка го прави силичен. Совршено за седење кога земате или исклучувате чевли. Удобно разноврсно : клупата се вклопува во која било просторија, од влезот до спалната соба. Тоа е и елегантно и функционално . Карактеристики : Стилна спална соба Стилски животинско печатење на седиштето; Цврста црна метална рамка . Димензии : 44,88 инчи (L) x 17,11 инчи (W) x 19,68 инчи (H) тежина е 29,98 bs. Препорачано само за употреба во затворен простор.

Главните својства

Избор на купувачот

Откријте ги стилските дизајни и внимателните детали за колекцијата за мебел за мебел Мој Тексас Со мебе

Создадете додадено седење и складирање во вашето фоаје или кал со оваа атрактивна и функционална Манса�

Чувајте ги чевлите организирани и надвор од подот со решетката за чевли од 4 нивоа од секојдневниот дом �

Едноставноста никогаш не излегува од стил, а оваа прекрасна дрвена клупа е совршен пример : неговиот чис

Клупата Скемптон ве поканува да направите белешка за живеење во мал простор Инспириран избор за крајбр�

Оваа маса ќе биде совршено прилагодена за мали станови во влезот како влезна клупа, клупа за кревет или �

Чувајте го вашиот влез без неред со Комплетот За Влез во Фремонт Овој дводелен комплет вклучува полица �

Направете влијание со модерната модерна трпезарија од Езра 48 "Широка средба век од TMS Удобна и шармантна

Стилски и практичен, клупата за складирање Caine го проширува потенцијалот на кој било внатрешен простор..

Бакстон Студио Мерик Средината на векот 1 фиока 2тон даб И Темно Кафеава Дрво Влезот Складирање Сива Амо

Дајте му на вашата трпезарија, кујна за јадење, фоаје или ходник рустикален воздух со оваа двобојна Клуп

Двојна намена и разноврсна, оваа клупа е одличен додаток на вашиот фоаје, каллива, комунална соба или сп�

Совршена во вашиот влез, соба со кал или спална соба, Клупата За Решетки За Чевли "Бакстон Студио Еспресо

1 Тежина Капацитет : 250 Фунти, Тежина Капацитет( фунти) : 250 Нога : Надвор Бела, Тапацир Материјал : 100% Лен Ви�

Колекцијата Феј нуди не само опција за кревети со големина на исток и кралица, туку и прекрасна клупа ко�

Чувајте го вашиот влез организиран со клупата за складирање на домот Вестон Марин со перница за ленени �

Завршете го владеењето на неправедните суверенитети кои водат бескорисна војна во вашите ентериери Ца�

Енергизирајте го декорот на вашиот кревет или дневна соба со Кадифена Клупа За Перформанси На Камериер

Scroll