Ново
Добро Ткаени Фермонт Кенет Ретро Апстрактен Модел Сива Глам Текстура Куп 5'3 7'3 Област Килим

Добро Ткаени Фермонт Кенет Ретро Апстрактен Модел Сива Глам Текстура Куп 5'3 7'3 Област Килим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1280.00

Колекција на елегантни, апстрактни дизајни со мека рака и модерен стил. Геометриските дизајни се ткаени во остри сиви тонови, нагласени со треперливи бои, што ги прави овие нову изгледаат недооценено придружник на шик и гламурозен декор. Апстрактни геометриски обрасци нагласени со треперливо предиво. Изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% топлински сет полиестерски куп). Недооценени монохроматски бои што одговараат на модерниот декор. Фрли слободен предиво. Безбедно за дрвени подови. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Главните својства

Избор на купувачот

Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 со специфични Уметнички дела Лабрадор Ретривер Прославете Го Ден�

Колекцијата Канон е одличен начин за истражување на различни стилови и теми на дизајнот...

●ВЕЛИГДЕНСКА ВРАТАоваа подна подлога е специјално дизајнирана и за надворешна и за внатрешна употреба

Револуционерен вовед во нов производ Користејќи најсовремена технологија Оријан создаде олефинска ве�

Уметнички дела на подот од вашата бања Кадифен врв и многу удобен на допир Ова Е Машина За Перење бања ил

Одржувајте го вашиот модерен дом во тренд со Овој Современ килим кој се одликува со стилски дизајн со Пр

Направете вашите ентериери да изгледаат луксузно и дајте му пријатно чувство со Оваа Цврста Колекција �

Колекцијата Estел нуди опција за сите стилови на дизајн Разновидната колекција на обрасци на estел е поврз

Уметнички дела на подот од вашата бања Кадифен врв и многу удобен на допир Ова Е Машина За Перење бања ил

Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Длабоко Смарагд Зелена Површина Килими, 6 ' Плоштад...

Овој рачно тафтуван тепих има современ дизајн Тоа е прекрасно и богато централно парче за секоја просто

Сафавиех Виндам ВИД618А Рачно Изработен Јаглен / црвен Килим уметноста НА САФАВИЕХ е сликовито прикажан

Создадете светол, пролетен изглед за вашиот влез со меки нијанси на сина и розова боја со сезонски дизај

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетени Килими со Подоб�

Килимите во персиски стил на Колекцијата Еспахан имаат сложени мотиви и прекрасна низа бои за избор...

Колекцијата На Куќата Нурисонhон содржи асортиман на впечатливи мотиви инспирирани од Европа Елегантн�

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови...

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Со Шема Небесно Син Фустан Сина Површина Килими, 4 ' Плоштад...

Scroll