Ново
Добро Ткаени Медуза Леиф Нордиски Геометриски Модел Кафе 5'3 7'3 Внатрешен Надворешен Тепих Со Рамно Ткаење

Добро Ткаени Медуза Леиф Нордиски Геометриски Модел Кафе 5'3 7'3 Внатрешен Надворешен Тепих Со Рамно Ткаење

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2111.84

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни обрасци Во Колекцијата Медуза носи квалитет и креативна флексибилност на внатрешните дизајни на надворешните простори. Купот со рамно ткаење од 100% полипропилен е заштитен ОД УВ И отпорен на МУВЛА и мувла. Предивото е отпорно на дамки и избледување и лесно се чисти како и да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Рамен куп се вклопува под вратите и мебелот. Фрли слободен предиво. Ув заштитени. Карактеристики висока отпорност на тешки надворешни услови соesетиката на затворен килим. Исчистете, исчистете со правосмукалка и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку шина за да помогнете да се исцеди водата, темелно сушејќи пред да ја замените. Погоден за сите поставки за простории со голем сообраќај, вклучувајќи дворови, палуби и базени.

Главните својства

Избор на купувачот

Придружете се на Мрдањето додека се впуштаат во нивната највозбудлива авантура досега! Џеф го запознав�

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Ажурирајте го вашиот деловен канцелариски декор додека им обезбедувате на гостите удобно седење со Ово

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

в / Спојката Основана Како автомобилска продавница за инсталација И поправка На А / Ц Во 1974 Година, Глоб�

Девојки костим за капење здолниште Зелен лист Шема V вратот со разбушавен раб деца Базен Топла Пролет На

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото

Капакот на пумпата за масло за автомобилски мотори хитачи изгради репутација во автомобилската индуст�

[Целосна Заштита] И Задните И Предните Подигнати Рабови Ги Креваат Камерата И Екранот Повисоко Од Површ�

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Ангели Со Валкани Лица Стил А (1938) Едностран, Декоративен Ѕид Постер Печатење Големината на хартијата е �

Карактеристики : 1.Инсталира насекаде каде што добива директна сончева светлина.2.Цвет соларна енергија

Сандалата Со потпетици На Платформата Enја Од Колекцијата Патување ќе ве однесе од класична до фантасти�

69 Советува Возраст : 03 Месеци.72 Биста : 24 Материјал : Изработен од висококвалитетен 70%памук, 22% полиестер, 8

Scroll