Ново
Долг Главен Чешлан Египетски Памучен Лист За Капење, Тост

Долг Главен Чешлан Египетски Памучен Лист За Капење, Тост

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Додадете префинета елеганција во вашата бања со софистицираниот Комплет Чешлани Египетски Памучни Чаршафи Абад. Овој комплет има луксузна еднослојна конструкција со рабови со рабови што совршено се комбинира Со Модерен, Секојдневен, Класичен или Традиционален домашен декор. Овој комплет е конструиран со врвен Египетски памук кој е ултра апсорбирачки и мек, можете брзо да се исушите по туширање или бања. Овој неверојатен комплет чаршафи за капење е достапен во широк спектар на бои, така што елегантно ќе одговарате на секој стил на декор на домот. Комплетот за пешкири вклучува уникатен дизајн, крпа со цврста боја со раб средна тежина на крпа впива вода за брзо сушење Обичниот, Класичен, Модерен, Традиционален Стил на Долг Чешлан памучен материјал е многу абсорбента сертификација : Оеко-ТЕКС Сертифициран за исполнување на стандардите за животна средина и безбедност. Грижа : Машина За Перење. Ве молиме внимателно следете ги упатствата за нега на етикетата за нега за да ги минимизирате брчките и/или намалувањето. Отстранете ги крпите од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Димензии : секој лист за капење е долг 30" широк х 68".

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : 1.Пријателски за кожата : Изработен од висококвалитетна ткаенина од руно од корали Мека

Линијата Праска И Даб е инспирирана од автентичното грузиско наследство Го спојува стариот и новиот св�

Однесувајте се кон секој ден како спа ден кога Ќе Ги Направите Основите Цврсти Луксузни Крпи Поставете �

Додадете малку забава и каприц во есенската сезона Овој мек памучен пешкир за раце има карактеристики н

Симпатична Крпа За Капење За Бебиња Кадифен Туш За Животни Крпа За Перење Крпа Бања Туш За Туширање Опис

Големина : 13х13 инчи ИЛИ 16х28 инчи или 30х56 инчи.Материјалот останува мек по миењето и сушењето.Голема вред�

Отворено Патување Кампување Микрофибер Брзо Сушење Пешкир Плажа Пливање Опис : Лесно Носење : ,, начин по

Бејзбол Пешкир е одличен за употреба во кујна, бања или теретана Овој 15 на 22 инчи, рачен / спортски пешкир

Изберете од прекрасни нијанси инспирирани од природата и уживајте во здраво уживање Со Домашниот Текст

МОЌНА КРПА за КАПЕЊЕ ВО ТЕРЕТАНА : колекцијата на крпи За брзо сушење На Аркрајт е направена од 100% памук..

Колекцијата На Крпи Украсена Со Маргаритка содржи свеж букет извезен на текстура гингам проверете ја г�

Машина за перење Големина : 13х13 инчи, 16х28 инчи, 30х56 инчи Дизајниран за секојдневна употреба, стилски и пе�

Вашите украси не се комплетни без грациозни везени крпи за удобност на вашето семејство и гости...

Трансформирајте ја вашата бања во луксузна оаза со Супериорен Сет За Чешлани Памучни Крпи Долги 6 Парчи�

Фатете ја дома оваа Пешкир со пруги што сигурно ќе ви биде од голема корист Овој неверојатен додаток е н�

Динарексните крпи за перење се конструирани со високо абсорбента воздушно поставен целулозен материја

Scroll