Ново
Долга Силиконска Супа Лажица Силиконски Прибор За Готвење Лажици За Мешање Лажици За Готвење Силиконски Лажици Кујнски Лажици (Комбинација

Долга Силиконска Супа Лажица Силиконски Прибор За Готвење Лажици За Мешање Лажици За Готвење Силиконски Лажици Кујнски Лажици

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Опис . Овој вид супа лажица е направен од високо квалитетни материјали, што е издржливо за употреба. Со мазна површинска лажица, што го прави да изгледа помодерно и врвно. Погоден е за домашна кујна, ресторан, хотел, Кинески ресторан итн. . Карактеристики . - Боја : Зелена, Црвена, Сина. - Материјал : Силикон. - Големина : 20, 50Х4, 50Х1, 50см/8, 06Х1, 77Х0, 59ин. - Изработен од врвен материјал за безбедна и издржлива употреба. Можете да го користите долго време. - Лажицата во едноставен стил има едноставен изглед и боја, и изгледа многу деликатно. - Мал по големина, лесен по тежина, лесен за чување и носење, можете да го донесете дури и ако сте надвор на пикник. - Хуманизираната рачка е погодна за држење и готвење, обезбедувајќи ви голема погодност. - Суштинска алатка за готвење во семејна кујна може да се користи и како подарок за загревање на куќата. Изработен од врвен материјал за безбедна и издржлива употреба. Можете да го користите долго време. Лажицата во едноставен стил има едноставен изглед и боја, и изгледа многу деликатно. Мал по големина, лесен по тежина, лесен за чување и носење, можете да го донесете дури и ако сте надвор на пикник. Хуманизираната рачка е погодна за држење и готвење, обезбедувајќи ви голема погодност. Суштинска алатка за готвење во семејна кујна може да се користи и како подарок за загревање на куќата.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме со презентација со највисоки во различни големини, трговска марка ликовна

Со Land O Lakes® Солен путер во половина стапчиња, го добивате путерот што го сакате и верувате, во удобни, лес

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети Н�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот на автомобилот за Ford Ranger 2008 : Дизајни

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори Д

Моќниот 1080 W Brentwood TS239 BK COUTURE POURTURE нелеплива двојна вафли производител на вафли готви две совршени вафли з

Серијата MPero го комбинираше својот популарен заштитен случај и флип паричник за да создаде прекрасно из

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Оваа живописна цветна уметност има тропска палета на бои што ја зголемува енергијата и животот во вашио

Соливите чевли за одење на Avia Talза мажи се совршени за да ве одржуваат пријатно на кој било терен со кој с

Домашниот килим Динамикс е повеќебоен и носи топол допир во просторијата Има моден дизајн напред за под

Уметник : Лора МаршалСјубјект : Типографија Стил : Модерно рустикалнопроизвод Тип : Галеријаобвиткано п�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Светот на заштита на дланката за вашите раце Индустриски стандард со години, кожни нараквици нудат зашт

Совршен додаток за секоја деловна средба, интервју за работа, училиште или само секојдневен живот воопш

Scroll