Ново
Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Мраз Вајт С Волво

Допрете Едностепена Боја За Прскање Компатибилна Со Мраз Вајт С Волво

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани едностепени бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 614. За : Мраз Бела Volvo S60. Вклучува Една Фаза. Направени во САД!.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач шт

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

** Ако избраниот код за боја е боја на трикотажа ќе дојде со мелено палто (1ви нанесете) и Средно Палто (2ри

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхез

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено

Scroll