Ново
Дорман Предна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На Киа, мазни Црни Вклопувања изберете: 2004-КИА АМАНТИ

Дорман Предна Страна На Возачот Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На Киа, мазни Црни Вклопувања изберете: 2004-КИА

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4401.44

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Киа Аманти : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009. Дополнителни Карактеристики Боја : Мазна Црна. Материјал : Пластика.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова надворешно засилување на рачката на вратата е дизајнирано да одговара на вклопувањето и функцијата

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од вра

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од вра

Овој склоп на трепкач / светло за паркирање одговара на оригиналната опрема за вклопување и функција во

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од вра

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Овој склоп на моторот и регулаторот на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врат�

Оваа камера за помош во паркот одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната камера за опрема...

Оваа камера за помош во паркот одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната камера за опрема...

Треба нова опашка светлина собранието што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од вра

Надворешна Рачка На Вратата Лизгачка Врата Десно : 19951998 хонда Одисеја Дорман 81087 Десна Страна Лизгачка Н

Scroll