Ново
Dorman T427PR Предна Надворешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели, Избрани Црни Вклопувања: 1973-ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО, 1973-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

Dorman T427PR Предна Надворешна Прачка За Вратоврска За Специфични Модели, Избрани Црни Вклопувања: 1973-ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3036.16

Овој крај на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната прачка за вратоврска на опремата на одредени апликации на возилото. Тој претрпе водечки процес на евалуација во индустријата за да обезбеди непречено, безбедно работење. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурна замена - ова склопување на крајот на прачката за вратоврска директно ја заменува оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Издржливо дизајнирано-фабрички запечатено и прецизно фалсификувано куќиште се спротивставува на идната корозија. Сигурно дизајниран-изграден за да се намали стапката на абење и да се обезбеди целокупната сила. Доверлив квалитет-поддржан од тим професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Век : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Буик Регал : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Буик Скајларк : 1978, 1979 Кадилак Севиља : 1976, 1977, 1978, 1979 Шевролет Шевел : 1973чевролет Ел Камино : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Шевролет Монте Карло : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Гмц Спринт : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Олдсмобил Котлас Салон : 1975, 1976, 1977олдсмобил Котлас Врховен : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Олдсмобил Катлас Тиара : 1976 Олдсмобил Катлас : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Олдсмобил Омега : 1978, 1979 Понтијак Огнена Птица : 1975, 1976, 1977, 1978, 1979 понтијак Гран Ам : 1973, 1974, 1975 Гран При На Понтијак : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Понтијак Леманс : 1973, 1974, 1975, 1976, 1977 Понтијак Феникс : 1977, 1978, 1979 Понтијак Вентура : 1977.

Главните својства

Избор на купувачот

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Симпатична Голема Нога Мојата Прабаба Ме Сака Ползавец Со Долги Ракави, совршен роденденски подарок за

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој...

Scroll