Ново
Дрвена Рамка Летва Назад Јадење Седиште, Во собата на 2, Кафеава-Салторо Шерпи

Дрвена Рамка Летва Назад Јадење Седиште, Во собата на 2, Кафеава-Салторо Шерпи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Дрвена Рамка Решетки Назад Јадење Седиште, Во собата на 2, Кафеава-Салторо Шерпи овој убав стол служи за елеганција,семеен стил. Инспириран од класичните дизајни, овој стол е преполн со елегантна привлечност. Дизајнот на грбот и едноставната силуета му даваат на ова парче допир на традиционален стил, додека дрвената рамка со детали за жито и сјајниот тапацир во црна боја го додава неговиот шарм. Димензии : 17.5 W x 21.25 d x 38h во. Силна дрвена рамка. Тапацирано седиште од вештачка кожа. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Летва назад стил. Дизајн без раце.

Главните својства

Избор на купувачот

Античкиот стил низ кујната грбот за трпезариско столче дава чувство наesетски интерес за вашиот кујнски

Едноставно, но елегантно, Страничниот Стол Јотам е посакуван Идеален за помала трпезарија или маса за п�

Лесно се нанесува на секоја чиста сува рамна површина и лесно се отстранува.09 Превозот Длабочина КАРТОН

Модерна класика, Столчињата За Висина На Шалтер Манго даваат функционален дизајн и конструкција од цвр�

Дајте елеганција со Војвотката Тафтувана Трпезариска Столица Шик и луксузен, Војвотката се одликува со

Јадењето Со Висина На Шалтерот Карл дава ажуриран елегантен изглед на стилот на фармата Столчињата за ј

Комбинирајте ги уметничките потфати во унифицирана визија за хармонија и благодат со етеричното Столч�

Продадени како сет од 2 столици Овој иконски, едноставен и елегантен стол за јадење е вистински уникатен

Овој вреден стол За трпезарија во Норфолк нуди врв од цврсто дрво за да добиете извонреден, модерен изгл

Уживајте во шепотениот раскош На Столчето За Јадење Одликувајќи се со рамка од дрво, тафтувана дијамант

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Таика Ткаен Кожен Трпезариски Стол, Комплет

Донесете опуштено, но префинето чувство за добар вкус во просторот со столчето за јадење Парелен Рамкат

Уживајте Во Страничниот Стол На Портланд Трејлблазерс 2000 на масата за вечера, масата за покер или која б

И покрај евенесцентниот и кристален впечаток, силен отпорен на удари, отпорен на гребење и отпорен на вр

Нежно наклонети раце каскада надолу од течениот дизајн На Препознатливата Изведба Кадифена Плисирана �

Немате време да пребарувате низ стотици или илјадници опции за маса и седење? Овој комплетен сет За Маса

Дајте му на вашиот дом модерна надградба Со Мебелот Еон Максин Тапациран Трпезариски СтолКомплет од 2...

Едноставните, чисти линии го исполнуваат современиот стил на метална рамка Трпезарискиот стол САЛИВАН

Создадете атмосфера на луксузна елеганција со безвременска привлечност и добредојдена удобност на Кан

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Тежина Капацитет (фунти) : 225 2 Висина На Седиштето : 19.5 " 3 Ширина На Седиштето : 20 Удобноста

Дрвен Трпезариски Страничен Стол, Крем И Црн, Комплет Од 2Салторо Шерпи Овие Дрвени Трпезариски Столчињ�

Scroll