Ново
Дрвени Десертни Лажици Деца Дрвени Лажици Дрвени Брашно Лажици Мини Дрвени Лажици

Дрвени Десертни Лажици Деца Дрвени Лажици Дрвени Брашно Лажици Мини Дрвени Лажици

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 111.84

Опис. Станува збор за мали дрвени лажици, изработени од дрвен материјал со нежен дизајн и убава завршница, кој е издржлив и безбеден за употреба. Доаѓа со соодветна големина, погодна за носење. Едноставен и практичен дизајн, изгледа мода и шик. Многу убаво за вашите садови, погодни за кафе, торта и така натаму. Карактеристики. - Боја : Кафеава. - Материјал : Дрво. - Големина : 8, 30Х3, 50Х1, 00см/3, 26Х1, 38Х0, 39ин. - Површината е мазна, без бруси, и тие се безбедни и здрави за постојано користење. - Ergономска рачка, производот е удобен за држење и е лесен за ракување и употреба. - Ова се одлични подароци за вашите пријатели и многу ќе им се допаднат . Производот е практичен за употреба. - Користење дрвени материјали, фина изработка, силен и издржлив и долг работен век. - Тие имаат широк спектар на употреба, а дрвените лажици се погодни за сите видови супа и ориз. Површината е мазна, без бруси, и тие се безбедни и здрави за користење цело време. Ergономска рачка, производот е удобен за држење и е лесен за ракување и употреба. Ова се одлични подароци за вашите пријатели и многу ќе им се допаднат. Производот е практичен за употреба. Користење дрвени материјали, фина изработка, силен и издржлив и долг работен век. Тие имаат широк спектар на употреба, а дрвените лажици се погодни за сите видови супа и ориз.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал нерѓосувачки челик Боја златна Дали машината за миење садови е безбедна? Број на парчиња 8 За �

Поставете Лажичка 8 ПАРЧИЊА Лажици За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Лажици За Торта Од Лажици Од Мока произ

Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитетен материјал : Plastic Color : бела, жолта, светло зелена, портокалова, �

Опис Дали барате професионална, но сепак прифатлива лажица за стружење кал за вашето бебе? Дали сте во п�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

Нерѓосувачки Челик Цвет Лажица Кафе Чај Спорк Рамни Садови Десерт Салата Алатка Опис : Уникатен креатив

Опис Оваа ставка е пакување од 6 парчиња лажици од нерѓосувачки челик за повеќекратна употреба со соодв�

Опис : обликот На две раце на лажицата мини мечка дозволува лажицата да се закачи на работ на чашата, што

Опис Дали барате практични лажици за сладолед за еднократна употреба? Ако одговорот е да, не гледајте по

Млечни Лажици Од Нерѓосувачки Челик Десерт Сладолед Овошна Лажичка Додатоци Прибор За Јадење Подарок К

Опис Направени од материјал со одличен квалитет, тие се издржливи и безбедни за долготрајна употреба...

Опис : оваа дрвена лажица е практична и корисна, таа е погодна за возрасни или деца use.It е лесен и има долг�

Дрвена лажица вилушка бамбус кујна прибор за готвење прибор за супа од супа од маса, табела со табела : 100

Материјал нерѓосувачки челик Боја роза злато Дали машината за миење садови е безбедна? Број на парчиња 8

Опис Ова е креативна лажица од нерѓосувачки челик 304, нерѓосувачки челик со полиран финиш со висок сјај,

Опис : Фин Материјал : лажицата е направена од фин нерѓосувачки челик, што не е лесно да се деформира.10 Па�

Опис Ова е лажица за мешање, изработена од добар материјал од нерѓосувачки челик, издржлива за долготра�

Сетот за лажици содржи 5 лажици за вечера, кои можат совршено да ги заменат лажиците изгубени во секојдн�

Ние се стремиме да понудиме квалитетни кујнски производи и алатки за готвење по конкурентни цени Кога ќ

Нерѓосувачки Челик Божиќ Кафе Лажица Торта Супа Шеќер Десерт Лажички Мешалка Кујна Садови (Злато) Матер

Опис : лажицата за мешање е задебелена и има мазни линии што е лесна за чистење и удобна за држење.Лажица�

Опис : Со предностите на отпорност на ' рѓа, отпорност на корозија, отпорност на топлина, висока издржлив�

Опис : овој комплет за подароци со вилушка со лажица е украсен со приврзок од тигар, кој е привлечен и сти

Опис Оваа ставка е збир од 3 парчиња сос лажици, изработени од висококвалитетен материјал од нерѓосувач�

Опис Ова е лажица во форма на череп од нерѓосувачки челик за повеќекратна употреба со соодветна големин

Опис : устата на закривената цевка подобро одговара на усните, за да можете подобро да пиете.Шупливиот д�

Описr r.оваа ставка е лажица за бебиња Таа е направена од и нетокси храна одделение силиконски Може да го

Scroll