Ново
Дрво Трпезарија Стол, Двојно Потпирачот За Грб, Во собата на 2, Беж, Кафеава - Салторо Шерпи

Дрво Трпезарија Стол, Двојно Потпирачот За Грб, Во собата на 2, Беж, Кафеава - Салторо Шерпи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Дрвен Трпезариски Стол, Двоен Х Потпирач За Грб, Комплет од 2, Беж, Кафеав - Салторо Шерпи Внесете рустикален допир во стилот на викендица во вашата кујна за јадење или трпезарија со овој Комплет Од Две недооценени и класични Трпезариски Столчиња. Основана на врвот четири нозе (две заострени во нозете, две нежно разгорени назад), рамката на овие столици се направени од дрво со спасувачка кафеава завршница за изглед на рустикален шарм. Отворениот двоен грб Во стилот На Х им дава привлечна привлечност на овие столови, додека нивното тапацирано обложено седиште од ткаенина обезбедува удобно седиште. Користете го овој комплет столови како придружба на трпезариската маса, како столчиња за биро или дури и чисто за украсување. Забелешка : други избрани предмети на сликата освен овој сет на столици се продаваат одделно. Модел На Мебел : Цврст. Карактеристики На Производот : Вклучена Перница. Тип На Стол : Јадење Столици.

Главните својства

Избор на купувачот

Создадете атмосфера за интимен разговор за двајца или семејство недела вечера со овој разноврсна капка

Создадете атмосфера на луксузна елеганција со безвременска привлечност и добредојдена удобност на Кан

Зголемете го трендовскиот изглед на вашата секојдневна трпезарија со овој масен стол за висина на шалт�

Елегантен и елегантен Убав стол кој додава фенси во вашата трпезарија или зад вашето биро Црна ткаенина

Ажурирајте го вашиот декор со Задолжителниот Трпезариски Стол Фали мек кадифе полиестер тапацир, парич

Истражуваат огромното богатство на богатство наследство Со Барон Јадење стол Дизајнирани да резонираа

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Таика Ткаен Кожен Трпезариски Стол, Комплет

Цврст и зачудувачки акцент на традиционалната трпезарија, овој комплет од две столчиња за раце е луксуз

Едноставно, но елегантно, Страничниот Стол Јотам е посакуван Идеален за помала трпезарија или маса за п�

Ќе ви се допадне чистиот, модерен изглед На Страничниот Стол На Вител Совршен за трпезарија со дефинити

Воведете чувство на носталгија додека се собирате околу трпезариската маса за брз појадок или вечера с�

Античкиот стил низ кујната грбот за трпезариско столче дава чувство наesетски интерес за вашиот кујнски

И покрај евенесцентниот и кристален впечаток, силен отпорен на удари, отпорен на гребење и отпорен на вр

Широк црна и слонова коска ленти На Safavieh Buchanan 19 во Француски Ресторан Шарени Јадење Страна СтолСет на 2 о

Scroll