Ново
Душо Бебе Природни Држете Го Мед Стил Гел 10. оз.Пакување од 3

Душо Бебе Природни Држете Го Мед Стил Гел 10. оз.Пакување од 3

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 527.84

ПРОЕКТ на производот : 34199441875 Q3 Description An гел без алкохол, флексибилен држач кој ја хидрира вашата коса додека обезбедува задржување, сјај и задржување на стилот. Овој луксузен гел со масло е совршена мешавина од Мед, Масло Од Јојоба и Масло од Ленено Семе за лижење, истегнување, издолжување и поставување на косата за цел ден држете и контролирајте без таложење и сувост на обичните гелови. Додаденото Ленено Семе промовира здрав раст на косата и целокупното здравје на скалпот. Ја хидрира вашата коса додека обезбедува задржување, сјај и задржување на стилот.;. Лененото семе промовира здрав раст на косата и целокупното здравје на скалпот.;. Мед : Природен шеќер кој ја навлажнува и лечи косата;.

Главните својства

Избор на купувачот

Формулата за стилизирање и скулптури се комбинираат со неверојатните придобивки од арганот на Агадир з

Вие сте бунтовни, гласни, енергични и вие сте КОЗАТА во скејт паркот Вашите родители ја мразат музиката �

Поставете го вашиот стил и зајакнете ја косата со бои за бакнеж и грижа за максимален гел за плетенка...

Совладајте ја уметноста на работ и држете ја косата на место Со Бои За БАКНЕЖ & Нега Максимална Држете Ра

Еко СТИЛ Црн Рицинус И Ленено Масло гел за стилизирање помага во негување и поправка на оштетената коса.

Што е тоа : еко Стајлер Гел за Стилизирање кристал максимален сјај, максимален гел за држење Што прави : Д

Хидратантна Крема За Масло Сјаен Гел Со Контрола на Стилизирање 6 мл (171 гр) Сјае Розово Масло Навлажнува�

Канту ДОПОЛНИТЕЛНО ДРЖЕЊЕ на работ останете гел услови и го измазнува разлетувањето и прелетувањата за

Свежо Притиснато Лубеница Ананас Пулпа Фирма Држете Стил Гел Извајајте ги вашите стилови од благи до ди

Гел, Пресврт Заклучување, Слободен Проток, тегла 9.5 МЛ Супериорна влага Крајно задржување...

Ова шише шише со Gorilla Snot Galant Gel го прави уште полесно да ја стилизирате косата до совршенство! Гел Моко де

Gorilla Punk Snot Gel 270g гел панк Moco de gorilla gel moco de gorilla punk е гел за коса што остава зад себе остаток Гелскиот гел за �

Scroll