Ново
Двојка Маица Стирп Писмо Печатени Краток Ракав Екипажот Вратот Мода Улица Маица Подарок За Момчиња Девојки Жени Мажи

Двојка Маица Стирп Писмо Печатени Краток Ракав Екипажот Вратот Мода Улица Маица Подарок За Момчиња Девојки Жени Мажи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Спецификација : . Марка : Фник. Стил : Секојдневен, Гроздобер. Тип На Ракав : Краток Ракав. Јака : Тркалезна Јака. Тип На Издание : Редовно Вклопување. Ткаенина : Полиестер . Пол : Машки, Мажи, Момчиња. Големина : 100-170, 2 XS-8 XL. Повод : Секојдневен Живот, Одмор, Работа, Хаваи, Плажа, Секојдневен, Боречка Спорт. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима (одвнатре). Водич за перење алишта : рачно или машинско перење, но не бленчете ја перењето. овој обичен Маици се направени од полиестер, мека, дише, брзо-сува, лесен и издржлив, тоа е погоден за летни денови, што го прави да се излади и удобно во текот на целиот ден. Qussic Design®маичката има Тркалезна јака и кратки ракави, обичните кошули се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од мода. €Стилски Модел Fahion Печатени Обрасци ја покажуваат вашата личност и стил, овие Маици се погодни за момчиња, девојчиња,мажи, жени, студенти итн. €Прилика}нашите печатени Маици се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневна облека, Божиќ и така натаму поради различните дезени. Стилските летни Маици би можеле да бидат совршен подарок за вашата ќерка, син, момче пријатели, сопруга, сопруг итн. ●Нега На облека} Овие Маици со кратки ракави се перат во машина, нема да избледат или да се намалат, секогаш ќе останат светли и шарени.

Главните својства

Избор на купувачот

Модна Женска Лабава Лежерна Печатена Чипка Сплетка Маица Со Врат за Врат ве Молиме проверете Ја Табелат

Кошули со долг ракав за жени печатат графички маички блузи случајни плус големина основни врвови пулве�

Кога ќе го носите Ова Образование Без Морал Ќе Му наштети на тешката памучна маица, поддржувате валидна

Добредојдовте во мојата продавница! Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери Ние работиме с�

Добредојдовте во нашата продавница, НИЕ сме TWZH ДОО, посакувам да имате убав шопинг.Оваа ставка е изработ

Ја имам најдобрата внука Досега кошула е најдобриот роденденски подарок за девојчиња и момчиња кои ја и

Повеќе од основно мета од Layer 8 го има вашето момче подготвено за ден на стил и удобност Со тужена завршни

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологи

Дами Еволуција Краток Ракав Маица обезбедуваме активно носење со високи перформанси и духовно носење з

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со огнено светло од Пазарот На Џојбај.Големина : С

Уживајте во добра смеа? Изберете од нашиот голем избор На Смешни еден облоги, комедија се врти На Жешки Т

Оваа маица со кратки ракави со кратки ракави, врвот на коала, мекото возење, како што сте го украле со кра

Scroll