Ново
еден вискозен Дрес Од Вискоза Жолта Ткаенина Од Гамбоге Азиски Материјал За Шиење Икат Ткаенина За Печатење Покрај Дворот Широк

еден вискозен Дрес Од Вискоза Жолта Ткаенина Од Гамбоге Азиски Материјал За Шиење Икат Ткаенина За Печатење Покрај Дворот Широк

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса. Тој е лесен и малку проегирен и совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!.* Материјал : Дрес Од Вискоза* Содржи двонасочно истегнување* Тежина На Ткаенина : Мала Тежина * Ширина : 60 инчи широк (152 см) * ГСМ : 160 Гсм Предиво Брои : 30-ти*20д * Карактеристика : Мала тежина, Малку Проегирна* Употреба : совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!* Нега на перење : Ладно Перење Во Машина / Суво Ниско Паѓање* За Бренд : one Oone е едношалтерска продавница за сите loversубители на ткаенина кои бараат различни материјали од ткаенина 97% Вискоза 3% Спандекс Тежина На Ткаенина : Мала Тежина GSM : 160 GSM Предиво Брои : 30s*20d. Продадени во чекори од 1 Двор (36" или 91,4 см). Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина. Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега За Перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Суво Ниско. Печатете Ткаенина Покрај Дворот , Отпечатоци Од Ткаенина По Двор ,Печатена Ткаенина 1 Двор ,Ткаенина За Печатење БТИ , Ткаенина ЗА Шиење ЗА Печатење БТИ ,Печатена Занаетчиска Ткаенина БТИ ,Ткаенина За Печатење По Двор, Декор Ткаенина Печатена БТИ.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Кери Шмитсубјект : Флоралстил : Современ Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана Во Гале�

Удар Шарм Се Појавува Денот На Вљубените Кутија, 20 кт, Цреша Близалки Шарм Денот На Вљубените Удар Се Пој

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Биста : 100см / 40.55" Должина : 99см / 38.98" Ракав : 59см / 23.23" Рамо : 40см

Име На Производот Деца Скутер Момчиња Девојки Прилагодливи Безбедност Две Тркала Деца Електричен Скут�

Оваа прекрасна Колекција На Патувања содржи неколку различни избори во боја за повеќето нејзини килими

Ли Женска Средна Нога Жан Оваа средна нога жан прсти линијата помеѓу софистицираноста со низок клуч и с�

DFC 5000 Напредни Влошки За Сопирачките Керамички Динамички 1551217900 DFC 5000 Напредни Влошки За Сопирачките Ке�

Каролини Богатства BB8433 CO1 Американски Foxhound Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобојни Керамички Украс кој р�

Суета Фер Тело Сјај Целосна Покриеност Долна Жица Градник (75298) Фантастичен секојдневен градник со чаши

Светла, ветровита И преполна Со слатки совети, Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Е Илустрација �

Олеснете ја обуката за тенџере* Со Панталони За Обука за Влечење! Повлекувањата обезбедуваат извонредн�

Собрание На Центар на предните Тркала Компатибилен со 1989 1991 BMW 535i Rwdposion : Преднокомпатибилен со или Одго

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Дајте им на сите повеќе простор со Мобилни маси Ки Овој сет доаѓа со една 30" Квадратна Мобилна Маса и чет�

Хартија Измазнува 4" х 6 " Јасни Марки, Шипки : Јасните марки го олеснуваат поставувањето на потпишани сли�

Чудо игра 10 " Супер Херој Постави 1 парчиња Измешани Со Црвена, Жолта, Сина, Црвена ТОНИ ЗАБАВА Одлична за�

Класично инспириран дизајн со шарено модерно ажурирање! Овој гроздобер тепих за медалјон ќе биде довер�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Должините

Scroll