Ново
Едгемод Дејзи 28 Трпезариска маса во бело

Едгемод Дејзи 28 Трпезариска маса во бело

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4750.88

Табелата со горната маса на Дејзи го воздигнува секој модерен внатрешен простор со чисти линии и луксузни детали. Табелата може да се пофали со тркалезно врвно совршено за прикажување на зачудувачка вазна или уметничко дело. Класичната силуета на базата инспирира мисли за траен модерни дизајни од средниот век кои работат убаво со денешните трендови и стилови. Стабилната, цврста база е направена од метал и има застрашувачки пиедестал и плоча на подот. Зачудувачката маса испорачува природна убавина со внимателно лакирана завршница на чип. Совршено за јадење, оваа табела е сè што сте замислувале. Обложено дрво врвот. Заврши отпорен на чип. Метална база обложена со прав.

Главните својства

Избор на купувачот

Прицврстете го вашиот простор за јадење со допир на рафинирање на домашен терен, кој исто така нуди импр

Колекцијата imeејмиј создаде поканувачки простор за забава на семејството и пријателите Се одликува со �

Минимално и навестување во естетиката на земјата од годината, оваа табела служи како центар за заземјув

Табелата за трпезарии Виндзор е тркалезна и цврста трпезариска маса што седи до четири лица Неговиот си

Одликувајќи се со модерен профил и елегантен финиш, трпезариската маса Ела носи стил на секој простор з�

Без разлика дали сте хостирани пријатели или седите на рутински оброк, Modrn Industrial Finna Правоаголна трпезар

Трпезариската маса од 47 инчи е направена за да ви даде функционална област за јадење, дури и ако вашата к

Дизајниран со стил што зборува за регал и модернист во нас, овој деклан 48 "faux мермер врвот со црни финиш н

Сетот за јадење во Бјанка има правоаголна маса од фурнир од дрво со лисја за самоскладирање на пеперутк�

Ажурирајте го изгледот на трпезарија или кујна за јадење со оваа класично дизајнирана трпезариска маса

Оваа современа стакло и челична маса е совршена за домот или канцеларијата Современа стакло и челична м

Добредојдовте на современиот во најубаво! Во трендовски сив цементен финиш, ова е најразновидната кујн�

Практична трпезариска маса во прекрасна боја на кафе што не згаснува Трпезариската маса, која има лист �

Scroll