Ново
Единствени закуски - ПРЕТСЕДНИЦИ ЗЕМЈЕНСКИ ПРЕДУПРЕДУВАЕ Оригинална морска сол, Оз

Единствени закуски - ПРЕТСЕДНИЦИ ЗЕМЈЕНСКИ ПРЕДУПРЕДУВАЕ Оригинална морска сол, Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 76.80

Уникатна пекара за пекари оригинална морска сол, распрскувани школки со цело зрно, се овластена закуска за кошер. Овие лушпи од пазуви доаѓаат во еден 8 мл. Торба. Со разделување на предели, внатрешноста на пределот е отстранета, оставајќи ја само школка. Овие не содржат транс маснотии, се овластени со цело зрно и се крцкави и лесни во текстурата. Погледнете Панел за исхрана Факти за алергени. Уникатни панделки никнувани школки оригинална морска сол, 8 мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Каснувања од леб од меки од прецила? (Затепајте се Ова се случува) .имај свет каде што можете да уживате в�

Scroll