Ново
Еднорог Туш Завеса Дома Декор Бања Туш Завеса

Еднорог Туш Завеса Дома Декор Бања Туш Завеса

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 286.08

Полиестерска Ткаенина.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. опремени со куки за завеси Во Форма На Ц.Живописна боја за осветлување на вашата бања и спречување на прскање вода од штандот за туширање. Полиестерска Ткаенина. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. опремени со куки за завеси Во Форма На Ц. Живописна боја за осветлување на вашата бања и спречување на прскање вода од штандот за туширање.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

Ова светилници ткаенина туш завеса мерки 70 " х 70" Има 12 метални шипки за лесно закачување и вклучува 12 бел

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива в

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капењ

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики Машина За Перење Ладно Н�

Детали за производот : име На Производот : Туш Завеса Материјал : Полиестер Тежок и издржлив водоотпорен.

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса : 1 Пого

100% Завеса За Туширање од полиестерска Ткаенина, водоотпорна и отпорна на мувла.Единствена најнапредна �

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

8 мерач " Хотелска Колекција " винил туш завеса лагер со метални grommets Во Супер Јасна големина 72" x72 " Заштит

·100% полиестерска ткаенина · Мерења : С90х180см / 35, 4х70, 9инч М 150х180см / 59, 1х70, 9инч Л180х180см / 70, 9х70, 9инч...

Оваа Ткаенина Сина Пеперутка Бел Памучен Цвет Инспиративни Цитати Излитена шик француска завеса за Туш

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса : 1 Пого

Само отстранете ги прстените за завеси и ставете ги во машината за перење ●Лесно За Нега : Не грижете се

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

ХД печатење туш завеса Пакетот вклучува : ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за �

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

СУНЕНАТ стилски 60 х 72 Инчи Завеса За Туширање што е совршена идеја за декор за бања за сечиј декор за бањ�

Цветни Туш Завеси За Бања Цвет Туш Завеса Ткаенина Шарени со 12 Куки 72" W x 72 " Hf Карактеристики : ЦВЕТ ТУШ ЗА

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики.Машина За Перење Ладно...

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

Scroll