Ново
Џекал РИБОЛОВ ФИЛМ ТРЕСЕЊЕ 6. КАМО Црви [JFLSK68-CAM]

Џекал РИБОЛОВ ФИЛМ ТРЕСЕЊЕ 6. КАМО Црви [JFLSK68-CAM]

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Џекал разви специфичен црв За Тресење На Тресење и Глава За Жига кои работат заедно како систем. Црвот За Тресење Со Тресење Има вграден закривен дизајн, што создава грчевито дејство на кое рибата не може да одолее. Црвот За Тресење На Тресење исто така се инјектира со сол и има мирис на жива мамка. Окото на главата за жига е дизајнирано под агол од деведесет степени за подобро поставување на куката и помалку замки. Куката има кратко стебло за да му овозможи на црвот повеќе дејство. Тежината на волфрам му овозможува на црвот да потоне побрзо и има помала глава за да создаде вистинско дејство. Црвот За Тресење На Тресење има вграден закривен дизајн, што создава грчевито дејство на кое рибата не може да одолее.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Оваа ставка е добро изработена од еколошки материјал за практична употреба Тоа е еднократно и долг

Јамамото Хула Груб е една од најголемите меки мамки некогаш истурени и, не случајно, еден од најголемите

Од 1950тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоко�

Карпестата Планина Супер Лигњи се тролани вртења во стилот на лигњи дизајнирани за апликации за тролањ�

Сребрените Здолништа За Трепкање На Ордата се совршено вметнување за употреба при риболов Со хучи Од Зл

Минофрлачи на пури се наоѓаат низ Мексиканскиот Залив и долж Морското Дно На Атлантикот ЦМЈ115 е идеален

Овие мамки имаат брилијантни завршетоци, систем за пренос на тежина за екстремно долги фрлања, совршена

Површина жаба наведуваш со акција здолниште Направено специјално за употреба во дебели влошки од крин..

Лично дизајниран како производ на"Серија На Потписи" Од Live Target Pro Риболовец И ТВ личност Скот Мартин, Шуп�

Мамка За Риболов На Црви На Зум, Црн И Црвен Сјај, 10 1 / 2", пакетот 9 е најголемата тајна што ја чуваат рибол�

Мамките за истекување На Чекан Се дијамантски жига направени за да бидат издржливи Со Тешки Куки, Цевки

Од 1950тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е, а сепак е еден од најпродуктивните спинери наокол

Мамка за вештачка Мамка, Мамка За Мамка Со Опашка, Издржлива Живописна мамка За Мамка За Мамка За Мамка, �

Scroll