Ново
Џекал РИБОЛОВ ФИЛМ ТРЕСЕЊЕ 6. КАМО Црви [JFLSK68-CAM]

Џекал РИБОЛОВ ФИЛМ ТРЕСЕЊЕ 6. КАМО Црви [JFLSK68-CAM]

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.84

Џекал разви специфичен црв За Тресење На Тресење и Глава За Жига кои работат заедно како систем. Црвот За Тресење Со Тресење Има вграден закривен дизајн, што создава грчевито дејство на кое рибата не може да одолее. Црвот За Тресење На Тресење исто така се инјектира со сол и има мирис на жива мамка. Окото на главата за жига е дизајнирано под агол од деведесет степени за подобро поставување на куката и помалку замки. Куката има кратко стебло за да му овозможи на црвот повеќе дејство. Тежината на волфрам му овозможува на црвот да потоне побрзо и има помала глава за да создаде вистинско дејство. Црвот За Тресење На Тресење има вграден закривен дизајн, што создава грчевито дејство на кое рибата не може да одолее.

Главните својства

Избор на купувачот

Легендарниот Спинер Сина Лисица Вибракс постави основа за огромна колекција на спинери од Сина Лисица �

Опис Оваа ставка е добро изработена од еколошки материјал за практична употреба Тоа е еднократно и долг

Од 1950тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоко�

Цврсто тело Акција слична на животот формулирана за да ја натера рибата да удри и да се држи доволно дол�

Лигњите За Изгрејсонце од 2,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени С

Мамка за вештачка Мамка, Мамка За Мамка Со Опашка, Издржлива Живописна мамка За Мамка За Мамка За Мамка, �

Нортленд РСН8ГП Тркалаат Шинер ПловечкиНуркање, 31 / 4, 3 / 8 мл, 2 РСН8Гп Топлинска Компресија Калапи (ХЦМ) Из

Црвите Гекони на чарли се 6,5 инчи, миризливи и направени од лесен пластизол Тие изгледаат реално имаат в�

опишете : * сосема нов и квалитетен * Изработен Од висококвалитетни материјали, издржлив и практиченкара

Мамките за истекување На Чекан Се дијамантски жига направени за да бидат издржливи Со Тешки Куки, Цевки

Карпестата Планина Супер Лигњи се тролани вртења во стилот на лигњи дизајнирани за апликации за тролањ�

опишете : * 100% сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практиченсп

Мамка За Риболов На Црви На Зум, Црн И Црвен Сјај, 10 1 / 2", пакетот 9 е најголемата тајна што ја чуваат рибол�

Ракчиња и ракчиња не можат да одолеат На Мамката За Ракчиња со Супер мамка Тајната е во мешавината на ма�

Сребрените Здолништа За Трепкање На Ордата се совршено вметнување за употреба при риболов Со хучи Од Зл

Сенко е главен во светот на риболовот Оригиналната мекопластична стапче доаѓа во големини кои се движа�

Карактеристики : Издржлив абс материјал 3д живописни очи и обрасци на телото со висока резолуција...

Минофрлачи на пури се наоѓаат низ Мексиканскиот Залив и долж Морското Дно На Атлантикот ЦМЈ115 е идеален

РИБОЛОВ СО СИНА БОЈА Мами Риболов Со Солена Вода Мами Вертикални Жига За Морска Риба, Риболов Со Бавен П�

БоМек Бобер Стоп Јајца Со Монистра 10 Pk8 12lb Јајцата Beo Mac Bobber Stop Се дизајнирани да ја променат длабочината

Scroll