Ново
Ekena Millwork 6 W 8 H 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен пекан

Ekena Millwork 6 W 8 H 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, природен пекан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните својства

Избор на купувачот

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето за

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за д

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Достапно во повеќе ширини, длабочини и висо�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Моделирани по оригиналните историски обрасци и дизајни, нашите врежани дрвени престолнини се убави акц

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll