Ново
Екена Милворк 15В 71Х Америкрафт Два Еднакви Подигнати Панели Надворешни Ролетни Од Вистинско Дрво , Влошки Од Крин

Екена Милворк 15В 71Х Америкрафт Два Еднакви Подигнати Панели Надворешни Ролетни Од Вистинско Дрво , Влошки Од Крин

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Хавајските ролетни од дрво од манго се еколошки рачно изработен декоративен производ од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво од манго дрво, карактеристично зрно дрво со текстура нуди златно-кафеави варијации на моделот. Овие издржливи, тврди надворешни ролетни стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во неверојатна недовршена оценка за дамки, подготвена или една од нашите долготрајни дамки од дрво во цврста боја, кои нудат издржливост од пукање и лупење. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во прифатливи, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е еколошки и издржлив. Карактеристичните текстури и модели нудат прекрасен пар надворешни ролетни. Силата, густината и атрактивниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во одделение за дамки и во различни убави, рачно обоени завршетоци. Одржливото Дрво Од Манго нуди достапен и еколошки производ на блендата. Изберете од класични и модерни дизајни на блендата.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција Прецизната,

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите подигнати панели поредени по нарачки обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција...

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елеме

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција...

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени

Scroll