Ново
Џексон Кардиналот Муви Кралскиот Кочијаш

Џексон Кардиналот Муви Кралскиот Кочијаш

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Џексон Кардинал Сувите Муви се врзани за хемиски наострени куки со брендови. Нивните мешавини на водоотпорно синхронизирање се мешавина од опосум и коса од дабар за да обезбедат високо-лебдечка мува. Најдобрите Хофман Хаклс осигуруваат дека овие муви лебдат како вистински бубачки на површината. Џексон Кардиналот Муви Кралскиот Кочијаш : Врзани на хемиски изостри, бренд-име куки. Мешавините на водоотпорно синхронизирање се мешавина од коса од опосум и дабар за да обезбедат висока лебдечка мува. Најдобрите Хофман Хаклс осигурајте се дека овие муви лебдат како вистински бубачки на површината.

Главните својства

Избор на купувачот

Џексон Кардинал Сувите Муви се врзани за хемиски наострени куки со брендови Нивните мешавини на водоот�

Аце HiFly има двојна глава за сјај што го засилува дејството Четирите аспекти на главата го зголемуваат не

Подготвени за вашиот следен улов на трофејот со најнова опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с�

Аце HiFly има двојна глава за сјај што го засилува дејството Четирите аспекти на главата го зголемуваат не

Аце HiFly има двојна глава за сјај што го засилува дејството Четирите аспекти на главата го зголемуваат не

Scroll