Ново
Ел Латино исечена Genенова Салами

Ел Латино исечена Genенова Салами

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Genенова Саламе, вакуум спакувани 3 мл, увид и поминато од Министерството за земјоделство. Фрижидер по отворањето. 3 мл (85 г) Дорал, ФЛ 33172 305-718-8754 Саламе, Genенова. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll