Ново
Елен стагерс Хангер Jrуниор, отпорен на вода за пешачење чевли

Елен стагерс Хангер Jrуниор, отпорен на вода за пешачење чевли

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Дозволете им на вашите деца авантура да започне со закачалката од елени. Отпорна на вода, запечатената конструкција ги задржува нозете суви во влажни услови. Капа на пети отпорни на абразија и пета за дополнителна заштита. Опселениот јазик ги задржува остатоците надвор. Квалитет на кој можете да му верувате : Стариот елен прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека ние сме посветени на тоа да го направиме правилно . отпорен на вода, топло и суво : нацртаниот пиланец има материјали за отфрлање на водата што ќе ги задржи нозете на вашето дете топли и суви. Заглавениот јазик и запечатените споеви одат чекор понатаму за да се задржи водата да не влезе во багажникот . Удобност и стил : Подготвената мастила, густата перничена јака и меките облоги на ткаенина ќе го задржат вашето дете удобно цел ден. Класичните горните карактеристики на чипката, мешани материјали за ладен изглед на отворено . Трајност : Солидна надворешна плоча на TPR е издржлива без да биде премногу тешка, овие се исто толку одлични за сопнување околу игралиштето, како и запалена патека за пешачење.

Главните својства

Избор на купувачот

Училишни чевли на академски опрема Вини Овие спортски чевли имаат стилски дизајн, двојна кука и јамка и

Чевли за одење на usосмо Детска Унисекс Прв Вокер Заштитете ги нозете надвор додека ги преземаат првите �

За гарантирање на топлина во тие студени и влажни денови .5 C, C, C, C, C, C, C, C, C,

Дозволете им на вашите деца авантура да започне со камерата со елени Овие солидни дно чевли врескаат за�

Училишни чевли на академски опрема Вини Мали деца Овие спортски чевли имаат стилски дизајн, двојна кука

Рагени мечки мали деца момчиња снежни чизми, одлично зимско пешачење / чевли за санки, совршени Божиќни �

Рагени мечки мали деца момчиња снежни чизми, мека кадифен ладил од крзно ги одржува нозете тости топло и

Детето новороденче бебе момчиња бебе зимски чевли Подот задебелен во есен и зимски деца цртани филмови

Чевли за одење на usосмо Детска Унисекс Прв Вокер Заштитете ги нозете надвор додека ги преземаат првите �

Широка ширина на чевлите на Западните училишта на академијата Gear Gear Boys Boys, овие чистачи имаат класичен д

Овие чевли за момчиња Josmo за обична пригода се доволно удобни за секојдневно носење Оваа класична лизга

Academie Gear Boys Joish Loafer Medipth ширина, овие лекари имаат класичен дизајн Лизгајте со кожа горниот дел Кожна пост�

Scroll