Ново
Џемпери За Жени Обични Еднобојни Линии За Спојување О - Вратот Долги Ракави Џемпер Блуза

Џемпери За Жени Обични Еднобојни Линии За Спојување О - Вратот Долги Ракави Џемпер Блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.68

џемпери за жени, женски џемпери, џемпери од кардиган за жени, женски џемпери fall 2022 година, преголеми џемпери за жени, есенски џемпери за жени 2022 година, грд божиќен џемпер за жени, божиќни џемпери за жени, црни џемпери за жени, џемпери за жени 2022 година, грд божиќен џемпер, женски џемпери, елек за џемпер, бели џемпери за жени, жени кардиган џемпери, исечени џемпери за жени, црвени џемпери за жени, црвени и зелени шарени џемпери, женски џемпери за fall и зима, шарени џемпер жени, пуловер џемпери за женска големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Вратот : 63см/24.80 " Должина : 53см/20.87" Ракав : 55см/21.65" Рамо : 49см/19.29 " Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Вратот : 64см/25.20 " Должина : 54см/21.26" Ракав : 56см/22.05" Рамо : 50см/19.69 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Вратот : 65см/25.59 " Должина : 55см/21.65" Ракав : 57см/22.44" Рамо : 51см/20.08 " Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Вратот : 66cm/25.98" Должина : 56cm/22.05 "Ракав : 58cm/22.83" Рамо : 52cm/20.47" . Материјал : Полиестер.Мека, дише и удобна за носење. Карактеристики : врат на екипажот, долг ракав, лабаво вклопување, еднобојна боја, есенски џемпери од кардиган, палта од џемпер, ова плетено ги штиклира сите тренд кутии оваа сезона. Натпревар : Совршен За Aut, Зима и Пролет. Комплетирајте го изгледот симпатичен со фармерки со висок струк, хеланки,здолништа и чизми до глужд, Патики итн. Прилика : многу е погоден за секојдневно носење, работа, училиште, одмор, клуб, забава, улица, одлично за канцеларија и на отворено. Ќе се заљубите во овој стилски џемпер.

Главните својства

Избор на купувачот

Нјшнмн Женски Џемпери изработени од памук и полиестер, што го прави и мек и топол Овие долги кардигани з�

Womenените удобни печатени панталони за слободно време на половината со високи половини, џемпери пантало�

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линиски Сув Материјал : Лесен, ултра мек ве загрева цел ден,

Пол : Жени вестидо де новија кошули со долги ракави за жени пакуваат поло маици за мажи врвови за чистење

09 "Ракав : 38см / 14.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте /

Материјал : Полиестер, направен од високо квалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Ве молиме Забелешка :

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см / 40.16" Ракав : 71см / 27.95" Должина : 73см / 28.74" Големина :

86" Големина : L Биста : 120см / 47,24" рамо : 43,5 см / 17,13" ракав : 45см / 17,72" должина : 87см / 34,25" големина : xl Биста : 126см

Секси Основи Женски Обични Џемпери Со Долги Ракави : МАТЕРИЈАЛЏемперите се лесни, но пријатна и топла ме

Women Cardigans Elegant Plain Collar Cardigan White L(8 / 10) Limited quantities, exclusive to !White Elegant Plain Cardigan Women Cardigans Women Knitwear Women Cardigans Size & Fit(inch) s

Одговараат За Fall и Зима Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најде

***** ❤ 【Материјал】 : Лесна и дише ткаенина, издржлив и мек материјал, разноврсен и обичен, доволно за ваш�

УНИКАТНИ ДЕТАЛИ : Џемпер Со Долги Ракави За Жени / Пуловер На Вратот На Екипажот За Жени / Капка Плетен Џе�

Женски V Вратот Печатени Елек Со Метална Тока Лето Блуза Без Ракави Материјал : Рашири крпа...

П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизн�

Scroll