Ново
Енергетски стоп Предниот и задниот геометски обложен ротор и комплет за сопирачки CRK 2014- CADILLACILLAC CTS одговара на CADILLAC CTS

Енергетски стоп Предниот и задниот геометски обложен ротор и комплет за сопирачки CRK 2014- CADILLACILLAC CTS одговара на CADILLAC

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 8403.68

Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете овде, геометната подлога за сопирачка на сопирачката и комплетот за ротор ја елиминира прашината, ја спречува 'рѓата и ја подобрува моќта на запирање. Роторите на сопирачката на дискот се третираат со целосен слој на оригинална обвивка за геометри 360, вклучително и во комбето. Геометната обвивка значи заштита од 'рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Роторите се тежина на ОЕМ и ја задржуваат конфигурацијата на ОЕМ Ване за работа без проблеми. Технологијата со позитивна мувла се користи за создавање влошки за сопирачките со постојани перформанси без бледнее како ОЕ. Влошките на сопирачките се карактеризираат со гуми со висок слој со високи темпо, кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Овој комплет за замена на сопирачката и роторот доаѓа со сè што ви треба за работата : збир на ротори на сопирачките со сопирачки, керамички влошки за сопирачките, врвен хардвер од не'рѓосувачки челик и подмачкување со сопирачки со високи перформанси. Уморни од прашина на сопирачките? Изберете Power Stop Geomet обложен комплет за сопирачките! Енергетски стоп геометски обложен ротор и подлога за сопирачки : • Подлогата за сопирачката и роторите во овој комплет за замена се директна замена за фабричката опрема • Овој комплет вклучува збир на ротори на сопирачките со сопирачки, збир на влошки за сопирачките на дискот, врвен хардвер од не'рѓосувачки челик , и лубрикант со сопирачка со високи перформанси • Подобро сопирачка со керамичка формула со ниска пушка, влошки за сопирачките • Геометски обложени ротори Отпорен на прашина на сопирачката и заштити од 'рѓа • Се вклопува : Cadillac CTS 2018-2014.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Повеќенаменски чевли за чорапи се погодни за чевли за борење, боси чевли, чевли за кампување, фитнес чев�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Женски секојдневни разноврсни панталони, панталони за жени, модерен дизајн и секојдневна удобност, вис�

Без оглед на годишното време, имаме најслатки џеми што ќе одговараат! Додадете Елоуел Пижами Поставени �

Симпатична девојка за пеење цитат За Новороденчиња Ползавец со иден дизајн на караоке пејач Нашиот уни�

Издржлив материјал : овој број на куќа е против 'рѓа, изработен од легура на цинк, отпорен на сите временс

ХАОТАГОВИ Јакна Со Патент За Мали Девојчиња Топол Патент Капут Со Качулка Отпорен На Ветер За Деца Со Го

3 / 824 х 1 / 2 " Мс90726 Воена Шестоаголна Глава Капа Завртка Одделение 5 Фино Конец Среден Јаглероден Челик Кад

Нови Резервни Филтри За Гориво Терекс Модели : 820, 860 SX, 880 SX, TX760 B, TX860 B, TX870 B И TX970 B Натоварувач; 860, 880, 970 и 980 М

Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење Ве молиме дозволете 13см се раз�

Пакет од 73 RMCF0603 JT43 R0 Отпорник Дебел Филм 0603 43 Ohm 5% 0.1 W(1 / 10 W) € 200ppm / °C PAD SMD, Сече Лента, Rohs Пакет од 73 RMCF0603 JT43 R

Врв На Рачката За Лемење, Цврст Издржлив Електричен Врв На Пенкалото За Лемење T12BC2 За Делови Од Железен �

Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни Повод : Секојдневно, секојдневно Ве молиме погледнете ја наш�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Слаткото фламинго со полутонска позадина во боја е толку забавно за мало девојче На Велигден Нашите уни

Специјални Белешки : ве Молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, прове

Жените Секси Чипка Долна Облека Во Собата Види Преку Резервоарот Врвот + Краток Гаќи Две Парчиња Облека

Сју Ригер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање

Комбинирајте ја убавината на просторот, небесните елементи и соѕвездијата во едно зачудувачко хиперре�

Супер вредност и удобен пакет за домашна, канцелариска и училишна употреба Ултра Фина Точка за невероја

Ентинеа Плус Големина Тренингот Кошули За Жени Перформанси Долг Ракав VВратот Маица Црвена Дами Еднобо�

Оваа самостојна вреќа за удирање со штанд е добра фитнес програма погодна за целото семејство без излег

Scroll