Ново
Фаќач За Коса За Одвод на туш-Квадратен Рамен Издржлив Фаќач За Коса Од Силиконски Одвод, Фаќач За Коса За Одвод На Туш Со Вшмукувачки Чаши Лесен За Инсталирање Бања

Фаќач За Коса За Одвод на туш-Квадратен Рамен Издржлив Фаќач За Коса Од Силиконски Одвод, Фаќач За Коса За Одвод На Туш Со Вшмукувачки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

●Интегрирана Вшмукувачка Чаша●фаќачот за коса за надградба е опремен со четири интегрирани силни вшмукувачки чаши, неговата вшмукувачка чаша овозможува фаќачот за одвод на коса добро да се држи до плочките на подот за туширање. ●Научен Дизајн●одводот за туширање за фаќање коса е изработен од висококвалитетен силикон, во споредба со фаќачот за коса од не 'рѓосувачки челик, површината со мек допир е побезбедна за деца и домашни миленици и никогаш не' рѓосува. ●Лесен за инсталирање и отстранување ● Ставете го фаќачот за коса за туширање Во соодветниот мијалник,Притиснете ги аглите на четирите страни за да ги залепите. Додека отстранувате, само фатете ја грутката од фаќачот и продолжете. ●Големина На производот,5.51*5.51*0.04 во, Одговара на сите помалку од 4.7*4.7 инчен излез на мијалници, тушеви или кади мозоци.

Главните својства

Избор на купувачот

Премиум Материјал : Нашите Капаци за Одвод на Туширање се направени од мек Silicone.It лесно се чисти и може п�

4 ПАРЧИЊА Филтер За Мијалник Екран За Бања Под Дезодоранс За Тоалет Мијалник За Коса Карактеристики : ши�

1 Цедилката е изработена од материјал од нерѓосувачки челик и дизајн на перфорирана дупка, конструкција

Одводите за бања со склекови имаат пружински механизам за лесно затворање и отворање на тела Достапно в

Цедилка за мијалник користи супериорен материјал од нерѓосувачки челик, дизајн на микроперфорација, не

Описr r.Ова Е премиум филтер за кујнски мијалник Изработен од еколошки силикон, силиконски материјал, от�

Погоден за бања, перење, када, кујна и така натаму Ослободете се од неволјата да падне косата во канализа

Па, зошто да чекаме? Нарачајте го вашиот одвод фаќач на коса денес и кажете збогум на запушените одводи и

Мијалник Филтер Екран Бања Подот Дезодоранси Тоалет Мијалник Коса Филтер Карактеристики :...

Модерен и елегантен одвод за мијалниците на брендот Швајцарски Медисон Нашиот скокачки одвод додава со

Лесен за инсталирање и способен да се вклопи над повеќето отвори за отстранување ѓубре, направената при

Материјал : ABS+TPR Големина : 8х7, 5см Вклучен Пакет : 1 парчиња х одвод НА подот Тпр Мек Гумен Материјал, Целос

Овој склоп За одвод На Мијалник Во Бањата Данко доаѓа во комплет со сите делови што ви се потребни за да �

Завршете го изгледот на вашата бања Со Оваа Веро 18" пешкир бар Делта ја прави инсталацијата ветре за Вик�

Опис : Добар слив од нерѓосувачки Челик за бања или кујнски слив.Избегнувајте ја водата за проток на пра�

Опис : Материјал : овој фаќач за коса е изработен од силикон и пластика кој е отпорен на абење, може да се �

[Издржлив За Употреба] Изработен од флексибилна Термопластична Гума, антислип, кој се карактеризира со �

Вовед : *одводните затворачи се изработени од висококвалитетна гума за долготрајно Затворачите за мија�

Бања Мозоци Коса Фаќач Бања Затворач Приклучок Мијалник Цедалка Филтер Туш Карактеристика : 100% сосема н

Конструкција од нерѓосувачки челик за сигурна услуга без ' рѓа Погоден за секојдневна утилитарна употр�

Опис : Анти ' рѓа : одводот за туширање е направен со силикон и нерѓосувачки челик кој е погоден за употре

Карактеристики : *Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа или

Завршете ја инсталацијата на славината со Скокачкиот Мијалник За Мијалник Киби Без Прелевање Овој скок

Опис Дали сте во потрага за када приклучоци за кујна, бања и перење соба употреба? Овој силиконски прикл

Оваа Цедалка за Мијалник од 2 Пакувања има долго тело што го прави совршен за фаќање коса, нечистотија и �

Гдин Скрепи Бела Прирабница За Мијалник И Затворач Е совршен додаток на отстранувањето на ѓубрето во ва

Када Врвот пети затка само Затворач со гумена заптивка Притисни и заклучување; брзо вклопување Големин�

Scroll