Ново
Фискари Нелепливи Ножици

Фискари Нелепливи Ножици

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 175.68

Фискарите нелепливите Ножици ги вклучуваат сите основни карактеристики на Оригиналните Ножици Со Портокалова Рачка, плус нелепливи обложени сечила за чисто сечење на материјалите со лепливи лепила. Сечилата од нерѓосувачки челик со висок степен имаат прецизно заземјен раб кој останува остар подолго и го сече целиот пат до врвот — од суштинско значење за секој што сече ткаенина. Лесниот дизајн иulономски извајаната рачка обезбедуваат неспоредлива контрола на сечењето, а дизајнот на свитканата рачка ги одржува материјалите рамни за прецизни парчиња секој пат. Идеален за сечење широк спектар на материјали, вклучувајќи тексас, свила и повеќе слоеви ткаенина. Нелепливата обвивка на сечилото го олеснува чистото сечење преку материјали со лепливи лепила како лента или лепак. Сечилата од висок степен, прецизно заземјување, нерѓосувачки челик нудат траен остар раб што се сече до врвот. Ergономската рачка е извајана за да одговара на вашата рака, максимизирајќи ја контролата на сечењето и чувствителноста. Дизајнот на свитканата рачка го одржува материјалот рамен за сечење без грешки. Должина : 8" . Целосна Доживотна Гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Симпатична, симпатична стил е тука за вашето мало девојче Од Малку Лас Овој краток и врвен сет има слатк�

Патот До Никаде, е вешто Направено Модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатн

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на с

Овој Тренд Меѓународен Марвел Кинематографски УниверзумСпајдермен Во Ѕидниот Постер На ПајакотПанел

Мешавина од рустикален и рафиниран, Теренскиот мини лустер додава секојдневна елеганција на вашиот про

Дизајнерската Куќа Брукингс Кабинети за Суета за Бања нудат изглед што ќе одговара на секој стил, од рус

11 / 4 во Квадратни Приемник Цевка Отворање Отстранлива Лента За Влечење, Игла и Клип Продадени Одделно...

Safavieh Marquee MRQ110 A Рачно Изработени Сива / Мулти Килим Колекцијата Marquee Килим прикажува калеидоскоп од раск

Модерниот Скандинавски Сет За Вечера Од 12 Парчиња е едноставен и сладок и токму така ни се допаѓа Овој к

Овие Трендови Меѓународна Игра Со Лигњи Нетфликс Маскирани Мажи Ѕидниот Постер е дизајниран со високо�

Висина На Купот : Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие �

Контролната Табла 316462864 е вистински дел за ЕЛЕКТРОЛУКС ОЕМ (Производител На Оригинална Опрема) дизајнир

Овој Тренд Е Бизарна Авантура На Џоџо Сезона 3 Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококв

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Моделит�

Каролини Богатства BB2244 PW1216 Ноќта На Вештерките Страшно Минијатурен Шнауцер Сол И Бибер Платно Ткаенина

Овој Тренд Меѓународен СтарфилдКлучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разноб

Инспирирани од прекрасен дизајн на вино, приврзоците На Зин се уметнички формирани од едно големо парче

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните

Осветлете ја секоја просторија со Овој Дизни Пиксар Автомобили Гром По Молња Ѕид Постер...

Scroll