Ново
Flexibleенска премиум колекција Флексибилна цртање на панталони

Flexibleенска премиум колекција Флексибилна цртање на панталони

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Нашата Flexible Pant Pant Pant Pant Panter Collection Collectium има мека плетена лента за удобност и флексибилност за активни професионалци. Еластична задната половината и прилагодливата вратоврска за влечење ги одржуваат. Две пространи џебови и странични џебови од карго обезбедуваат многу простор за носење на сите ваши најважни работи. Loveе ја сакате меката и истегната ткаенина од памук/ полиестер/ спандекс. Флексибилен карго за чистење на карго. Контраст плетено лента за половината. Две товарни џебови и еден заден џеб. 55% памук/42% полиестер/3% тело на спандекс Твил со 95% полиестер/5%. Спандакс ребра плетени странични панели. 31 "Inseam.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашиот карго Pant со природен раст ја карактеризира нашата механичка ткаенина за истегнување за целоднев

Нашиот основен врв Vврат е главен дел од медицинската гардероба, во која има плетени панели на задниот д�

Функција без гужва Полето за истегнување на половината, удобноста и единечен џеб за грб ги прават овие п

"Дизајнирани да работат " Професионалните Wonderwink Pro се лесна грижа, удобна и професионална колекција на ц�

Додадете модерна нота во вашата основна работна облека Овие панталони за чистење џогер од модната прем�

Стил во движење со нашата portупорт Авеј ™ ™ Unisex истегнување на ткаенини Оваа 4насочна ткаенина за истегн

Loveе ја обожавате нашата најнова премија за премија, Rayon Rayon ScurOn Scrub Pant од Scrubstar, во овој ултра стилски женс�

Модни најважни работи за влечење на карго панталони од Scrubstar има умерено стилизирање на ногата на одбле�

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Опис на производот Ажурираниот дизајн со специјално истегнување на движење, ткаенина со висока конец е

Landau "Landau Women's Flare Flare Lege Pant, Style 83222 " Современо прилагодено вклопување : Нашите панталони за чистење се зате

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност...

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Scroll