Ново
Фрабил за фаќање мрежа 48 -та рачка

Фрабил за фаќање мрежа 48 -та рачка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1407.20

Frabill Capture Net 21x25 48'Slide Hander Frabill Capture Net 21x25 48 'Лизгачки рачка на Frabill 3502 Capture Landing Net Карактеристики на композитната рачка со фиберглас Dura-Flex 48' која нуди трајна јачина и лесни перформанси. Екстра силен 21 'x 25' Scooper стил на алуминиумски обрач се карактеризира со црна анодизирана испуштена доказ за финиш за нето срамежлива риба. Лизгање на рачката за лизгање за компактно складирање. Затегнување бесплатно 36 'длабока тешка поли поли.

Главните својства

Избор на купувачот

Серијата Ozark Trail Pro Cast Net со 3 / 8 "Mesh нуди издржлива, сигурна и ефикасна риболов мрежа, совршена за професион

Ова е нашата најлесна серија за тежина Оваа серија може да ги пополни многуте потреби на фрлачот на акте

Scroll