Ново
Фрагарн Женска Модна Лента Печатени Плисирани Без Ракави Обична Маица Елек Копче Врвот

Фрагарн Женска Модна Лента Печатени Плисирани Без Ракави Обична Маица Елек Копче Врвот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во ладна вода, Висат Или Сушат Тип На шема : Печатење На Женски Модни Ленти Печатени Плисирани Без Ракави Обични Маици Елек Копче Врвот.54" должина : 75см/29.52" рамо : 39см/15.13"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 126см/49.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 108СМ/42.35" должина : 72см/28.88" рамо : 40см/15.33" рамо : 44см/17.35"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114СМ/44.61" рамо : 42см/16.53"големина : ххххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 132см/51.Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте/исушете со ладна вода3. Многу е погоден за празнично облекување,ќе ви се допадне и ќе станете фокус на секојдневието!Повод : Случајно Вклопување : Тесна Дебелина : Стандардни Информации за Производот 1. костим за капење костим за капење женски костим за капење за жени женски костими за капење плус големина костим за капење за жени едноделен костим за капење женски костими за капење за капење за жени костими за капење за капење за капење за жени костим за капење за капење за капење за жени црн едноделен костим за капење за жени костим за капење покријте скромни костими за капење за жени.75" должина : 73см/28.32" должина : 77см/30.74"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см/47.97" рамо : 43см/16.24" рамо : 41см/16.14" должина : 74см/29. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни на забавитематеријал : Полиестер, Спандексгендер : Женскиопишете што ќе добиете : 1 Х женски топ5.93" должина : 76см/29. обични врвови женски резервоари за камизола женски врвови облечени женски врвови женски топ женски топлински врвови жени со долги ракави патики со висок врв женски врвови за работа женски врвови за туника за носење со хеланки женски врвни земји крај женски врвови женски врвови со долги ракави женски атлетски врвови женски блузи и врвови обични жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови Информации

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

Женски Врвови Цврсти Ракави Пуловер Елек Резервоар Култура Кошули Карактеристики : 1.It изработен е од ви

По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица.93" ракав : 20,5 См / 8,07" ДОЛЖИНА : 62СМ / 24,4

Карактеристики : лесен материјал, супер мек, ќе ве загрее цел ден, но ќе ве одржува ладни.35"XXXL141844128cm / 50.Жен

Белата Марка Женска Плисирана Блуза Со Лисја Од 3 / 4 Ракави е совршено парче инспирирано од падот за секо

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

Женска Печатена Лежерна Кошула Со Копчиња со Кратки ракави оваа Модна Кратка ракава ткаенината за кошу�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Кратко Јака : О Врато

+блузи за жени облечени обични 3 / 4 ракави, жени 3 / 4 ракави и блузи, 3 / 4 ракави блузи за жени лето, жени 3 / 4 р

Материјал100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Женски Блузи И Блуза Жени Шарени Маи

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав Деб�

Костум За Лето ,umn, Пролет и Зима ◑П5 : како да го исчистите? ◑П4 : Дали ќе се намали или избледи? ◐А5 : Препо�

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите Ви препорачуваме да користите миење раце со топла в�

Scroll