Ново
Фурино Андреј Крајна Маса Ноќна Маса Со Фиока За Корпи, Светло Сина

Фурино Андреј Крајна Маса Ноќна Маса Со Фиока За Корпи, Светло Сина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Создадете совршен простор во дневната соба со оваа крајна маса Фурино со канта. Оваа крајна маса ќе седи совршено до вашиот стол или софа и е убава и функционална. Одликувањето со една фиока за ткаенина е совршено за чување Двд-а и далечински управувачи, додека отворената полица прави Прекрасно место за изложување на бујна сочна саксија. Заоблениот дизајн на работ спречува потенцијални повреди. Оваа крајна табела за складирање е лесна за склопување со чекор-по-чекор инструкции. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се за цели на илустрација. Модел # 11157 Фурино Андреј Крајот Маса Ноќ Стојат Со Бин Фиока. КОМПАКТЕН СТИЛСКИ ДИЗАЈН : крајна маса со мала големина со корпа за складирање и полица, погодна за мали простори. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетно композитно дрво со средна густина и неткаен материјал. Отпорност на гребење и водоотпорност. ДОДАДЕНА БЕЗБЕДНОСНА КАРАКТЕРИСТИКА : Заоблениот агол го намалува ризикот од повреда. ФУРИНО ОДГОВАРА : Се Вклопува во вашиот простор одговара на вашиот буџет. ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : 15,75 (Л) х 15,75 (В) х 17,5 (Ч) Инчи. Масата држи до 15 килограми.

Главните својства

Избор на купувачот

Asuri, исто така, ќе испрати епошта r cfirmati Со Термини И Cditis за адреса поврзана со r сметка во рок од 24 часа од p

Детали : Точка Бр.II1250464се придржуваат До MAPSoft Brand INK+Бршлен Описеван Акцент Табела Црнцрндолги Описполнет

Безвременскиот стил на фиоки за аптека совршено се вклопува со конструкција од цврсто дрво со Американ�

Точка Бр 81917 Колекција Гајгер Вклучи Крајна Табела 1 Големина На Производот 18"Dia x 20"H Големина На Седиште�

Додадете модерен допир на вашиот декор со овој современ комплет маса за гнездење од 3 парчиња Овие удобн

Геометрискиот дизајн ја носи оваа модерна странична маса на фарма на следното ниво Беспрекорна мешавин

Спарете ги овие нозе со вашиот избор на маса за да создадете своја сопствена маса или биро, совршена за с

Елегантна И привлечна, зачудувачката Крајна Маса Хром Сеи Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на се�

Дајте му на вашиот простор преуредување со Крајната Маса На Клинот Тусон Ова парче ви овозможува да кре�

Отворената полица нуди лесно место за пристап за чување предмети како крстозбори и вашите очила за чита

Тесна Еднострана Маса со Фиоки и Долна Преграда Во Превртување На Дизајнот карактеристики На Кафеава Б

Можете исто така да ја користите како табела за влез за да ги држите клучевите Беж Потресени Тркалезна Т

Луксузната големина На Табелата За Акцент На Саша Од Дрво Ergод го прави совршено место за ставање различ

Стилска акцентна крајна маса,ноќна маса, рачна изработка на златна фиока за сликање со вкрстена златна �

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Цврсто Дрво 2 Не Е Потребно Собрание 3 Карактеристики : Потресена Завршница...

Оваа обична и едноставна табела со акцент На Ларкин не е ништо помалку од модерна Црните железни нозе по

Табелата Со Висок Квадрат Утопија Е фантастична во дневната соба или спалната соба, со лакиран квадрат �

Подигнете ја вашата спална соба со едноставен, но шармантен додаток кој носи практична удобност и шик с�

Користете како странична маса за акцент во влезот, лобито, дневната соба или домашната канцеларија Доне

Со профил што ја прикажува разноврсноста на преодниот стил, колекцијата Фрејзер ќе биде совршен додато�

8 "H x 12" W x 12 " D Не Е Потребно Собрание.НА ПРВ ПОГЛЕД Врвен Материјал : Метал Добавувач Наменета И Одобрена У

Крајната Маса На Бруклин, Браун Му Даваат на вашиот простор шармантно преуредување со Крајната Табела Н

Покажете го вашиот вкус со оваа прекрасна акцентна маса, истовремено разубавувајќи ја вашата соба во ис

Табела со акцент на ergодаБЕЛ МЕТАЛ со МАТИРАНО КАЛЕНО СТАКЛО I 3037VV, совршено заострена маса за акцент шт�

Scroll