Ново
Г-Дин Заптивка Црево Крајот На Капакот

Г-Дин Заптивка Црево Крајот На Капакот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Новата програма за водовод на Г-дин Гаскет нуди и класичен традиционален изглед на тркачки автомобил во црвена/сина боја, или помодерен изглед во црна боја. Сатенската анодизирана завршница изгледа одлично дури и кога се користи во комбинација со други брендови на водовод. Овие краеви на цревото имаат вртлив што овозможува прилагодување на цревото дури и откако ќе се затегне. Овие краеви на цревото се со буџетска цена и доаѓаат во пакување со школка што е погодно за малопродажба. Цревото Е достапно со надворешен нерѓосувачки челик или црн најлон braid.ST. ВРТЛИВОТО ЦРЕВО КРАЈ - 12 ЦРВЕНО/Блумр. Заптивка Буџет Водовод Програми Вртливото Црево Завршува Овозможува Прилагодување По Инсталирање6061 Алуминиумсатин Анодизиран Финишкласичен Изглед Кој Одговара На Други Брендови На Водоводкомпатибилен W/Г-Дин Заптивка Црн Најлон И Црева Од Нерѓосувачки Челиккомпатибилен w/Про-Лајт 350/Снајперски Нерѓосувачки Челик Хостестрадиционално Компресија Фитинг За Црево Колега Тип Крај г-Дин Заптивка 220112 Црево Крајот Покрие Дополнителни Функции Заврши : Елоксирана Црвена И Сина Боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Новата програма за водовод на Гдин Гаскет нуди и класичен традиционален изглед на тркачки автомобил во

Компатибилен СО АМЦ 290401, Шевролет Мал Блок 262400, Крајслер 383440 освен Хеми, Понтијак 326455, Олдсмобил 330455;Изра

Идеален за апликации за улични прачки овој кабел за гас од 17 инчи не само што изгледа одлично туку и го к�

Господине заптивка магнетните делови имаат силен магнет кој е идеален за држење на сврзувачки елементи

ОПрстен Права Нишка НА Фитинг За Одблесок 6061 Алуминиумска Конструкција;ГДин Заптивка Опрстен До Фитин�

ЦЕВКА БРАДАВИЦА 1 / 8 ВО.NPTPIPE БРАДАВИЦА 1 / 8 ВО Нптмр Заптивка Буџет Водовод Програма6061 Алуминиумсатин Ано�

Компатибилен со 19681988 Форд 429 / 460; Оваа Задна Главна Заптивка Гдин Заптивка е направена од силикон за да м�

Гдин Заптивка ја проширува нашата сегашна линија на тави за пренос Горди сме што ги нудиме овие тави за �

Новата програма за водовод на Гдин Гаскет нуди и класичен традиционален изглед на тркачки автомобил во

Црна Сатенска Елоксирана Завршница;Овој Крај На Цревото За Заптивка Е економски ценет, произведен од 6061

19641983 Шевролет Малибу 19691994 Шевролет Блејзер 19751986 Шевролет К10 Производителот Дел Број : ГДин Заптивка 198719

Г дин заптивка цевка ореви, цевка ракави, и цевка адаптери се лесен начин за транзиција од метал тврда л�

За Повеќето Чистачи На Воздух Со Високи Перформанси Луѓе со интерес од прва рака и познавање на оваа инд

ГДине Заптивка 16ВО ШТИТ За ПРАШИНА На ТРКАЛАТА Дизајниран Да ги прикрие ' рѓосаните компоненти на сопир�

Новата програма за водовод на Гдин Гаскет нуди и класичен традиционален изглед на тркачки автомобил во

Компатибилен со 19661979 АМЦ Џип 290304360390401 В8;Гдин Заптивка е горд што нуди капаци на вентили ЗА амц / Џип В8 и в

Дупки За Гас 4дупка заптивка дизајн Дебелина на заптивка .058 во Масовно спакувани, може да се купат поеди�

Ултра Заптивка Издувни Гасови Во собата; Правоаголник Порта Форма; Пристаниште Димензии W1.38 во х Х2.05 во.�

8 10 Стапки синтетичка Гума со армирано влакно плетенка.; Надворешниот капак на ова црево е текстура за по

Црна Сатенска Елоксирана Завршница.; Овој ГДин Заптивка Вртливото Црево Крај е економски цени, произвед

Scroll