Ново
Гарланд килим Ајви ft. Ft. Област килим тен

Гарланд килим Ајви ft. Ft. Област килим тен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Подигнете го вашиот декор со кој било килим за фрлање во затворен простор од венец. Зачудувачкиот цветен дизајн на Ајви е сигурно да импресионира. Изграден да трае со изградба на полипропилен и отпорна на дамки и изградба на јамка, овој килим ќе издржи зафатени домаќинства. Поддршката за латекс без лизгање го одржува безбеден во место. Овој килим ќе испорача преклопено, но не грижете се дека преклопната ознака ќе избледи со текот на времето. Едноставно вакуум и место чисто за да ја одржи својата убавина. Машината направена и зафатена. Направено од 100% полипропилен куп. Поддршка : Поддршка од латекс без лизгање. Препорачана грижа : само вакуум и самото место чисто. Класичен стил со цветен дизајн на бршлен. Отпорна на почва и дамки. Тип на конструкција : јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Големина : 3-FT x 5-ft Внатрешен килим за фрлање. Испорака : Преклопен. Боја : тен.

Главните својства

Избор на купувачот

Осветлете ја секоја просторија со Овој Дизни Пиксар Автомобили Гром По Молња Ѕид Постер Трендови Посте

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Задоволете ги слатките заби на сите со сервирање торта на Нашите Квадратни Црни Лилјаци Хартиени Чинии

Уметник : Вилоу Веј Студиос Предмет : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : ГалеријаЗавиткана Пла�

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртви Врана е дизајнирана со висок�

Изгледајте најдобро со овој елегантен свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа лента широка 8мм прикажу�

Одликувајќи се со меки мотиви во внимателно курирана палета на бои, Колекцијата Хатавеј ја доловува суш

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура ш

Овие Трендови Меѓународни Нба Њу Орлеанс ПеликаниСион Вилијамсон 19 Ѕидниот Постер е дизајниран со висо

Еден од оригиналните ликови од играта на блокбастерот Роблокс луд Убиец од лолерис, Адам ја носи фразат�

сите бесплатни јасни моќни пак се 100% без парфеми и бои со концентрирана моќ за чистење во погодно пак...

Овој Непобедлив Плетен Боксерски Краток Синсинати бенгалс е изграден за да ве одржува удобно и ладно це

ЛЕЖИШТАТА НА СКФ Тркалата и Единиците На Центарот се оригинална опрема на повеќе од 90 милиони возила ши�

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено...

Полесен за употреба од традиционален испарувач на нафта или господин на нафта Одлично е и за балсамико �

Викерман 3 " Пиштол Метал 4Заврши Топката Украс Во Собата Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и свет

Земјата соба со геометриски печатење на оваа зелена мрежа килим Направено со ВЛАКНА ЗА МИЛЕНИЧИЊА со ра

Компатибилен со сите gm LS Gen III или IV мотори опремени СО ls1 / LS2 / LS6 стил катедрала порта цилиндар глави; нови

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Scroll