Ново
Gatorade United во спортски гаснење спортски пијалок, сортен пакет, шишиња од Оз, брои

Gatorade United во спортски гаснење спортски пијалок, сортен пакет, шишиња од Оз, брои

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Докажаниот класик. Со наследство над 50 години во изработката, тоа е најукино истражуваниот и тестиран начин за замена на електролити изгубени во пот. Калечот на жедта Gatorade е специјално направен за да ви помогне да бидете хидрирани, поради што им веруваат некои од најдобрите светски спортисти. Кога се пот, губите повеќе од вода. Gatorade Chawcher на жедта содржи критични електролити за да помогне во замена на она што е изгубено во пот . Врзете ги вашите продавници за гориво со енергија од јаглени хидрати, претпочитаниот извор на гориво на вашето тело . тестирано во лабораторијата и користени од добрите . шишињата Gatorade се рециклираат.

Главните својства

Избор на купувачот

Осадувач на жед, изведете, жестока, сина цреша со наследство над 40 години во изработката, тоа е најукино �

Scroll