Ново
Гејтс К060393ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2008 - ФОРД Ф250, 2008 - ФОРД Ф350

Гејтс К060393ХД Серпентина Појас Одговара изберете: 2008 - ФОРД Ф250, 2008 - ФОРД Ф350

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Гејтс Флитрунер Микро-V Појасите се дизајнирани за најтешките апликации. Конструкцијата на флитрунер обезбедува супериорна флексибилност, стабилност, носивост и ненадминат век на траење на ременот. Патентираните материјали обезбедуваат врвни перформанси при екстремни продолжени работни температури, што го прави овој појас крајниот решавач на проблеми. Напредната мешавина на гумена технологија ЕПДМ ги издржува современите закани за влошување од зголемената изложеност на озон и течности за ладење на база на вода. Флитрунер го прави сето ова додека обезбедува најниска цена по милја за флотите, вклучувајќи пикапи од 3/4 и 1 тон.Појас по избор од флоти, вклучувајќи 3/4 и 1 тон пикап најниска цена по милји постојано ги надминува сите конкуренти извонредна отпорност на пукнатини при екстремни температури решавач на проблеми дизајниран за најтешките апликации - Управувано Од Можноста Серпентина Појас.

Главните својства

Избор на купувачот

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Powergripp Премиум Тајминг Затегнувач На Ременот : 8385 Dodge Power Ram 50, 8385 Dodge Ram 50, 8385 Mitsubishi Моќен Макс Производ Одго�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс Труфлекс VПојасите се препорачуваат за тревник и градинарска опрема со помала моќност, погони за �

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Опис на брендот : Гејтс има 100 години производство на делови со супериорен квалитет и е најголемиот свет�

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

V Појас Порти ТриМоќ VПојаси се изградени за супериорни перформанси на тешки дискови на класичен пресек

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс е водечки светски производител на ремени за тајминг и Комплети За Компоненти за Тајминг...

Портите Напојувани(Р) VРемените се дизајнирани да се справат со практично секоја корисна апликација бид

Гејтс Серпентина Појас Единствениот појас во индустријата дизајниран за високоизлезни и принудени инд

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Scroll