Ново
GF Thin- 15.6in 60Hz FHD IPS Gaming Laptop, Nvidia GT [Max-Q], 16 GB DDR4, 1TB PCIE SSD, W10H) W H H

GF Thin- 15.6in 60Hz FHD IPS Gaming Laptop, Nvidia GT [Max-Q], 16 GB DDR4, 1TB PCIE SSD, W10H) W H H

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 10064.00

Michael Electronic2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталација на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.model : MSI GF63 Тенки 10 SCFORM/Style : Standard Model No : GF63818 Процесор : 10-ти генерал Intel Core i5-10500 H 2,50 GHz процесор (до 4,5 GHz, 12 MB кеш, 6-јадра, 12-типови,) меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGRAGHICINS : NVIDIA GTX 1650 [MAX-Q] 4 GB GDDR6 Посветена графика, Складирање : 1 TB PCIE SSD (Solid State Drive) Оперативен систем : Windows 10 Home-64 Display : 15.6in Full HD (1920x1080) 60 Hz 16 : 9 IPS Display Connectivity : Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (RJ-45) Ports/Slots : , 3 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, USB 3.2 Type-C Gen1, No Optical Drive, 1 x Microphone Jack, 1 X слушалки Jack Input/Излез : 720p HD веб-камера, црна црвена тастатура за позадинско осветлување, батерија : напојување со електрична енергија од 120 W, 3-клетки 52,5 WHR Батерии, боја : Боја : 4,1 LBPRODUCT Димензии (WXLXH) : 1 година гаранција на производителот од Michael Electronic2 (професионално надградена од MICHAELELECTRONIC2) INTEL I5-10500 H 6-јадрен процесор. Nvidia GTX 1650 [Max-Q] графики. 1 TB PCIE NVME SSD. 16 GB DDR4 RAM меморија. 15.6in Full HD (1920x1080) дисплеј. Windows 10 Home 64bit.

Главните својства

Избор на купувачот

Батеријата држете кородирани или недостасува? Ова задржување ја заменува вашата оригинална опрема за д

Донесете едноставна софистицираност на вашиот изглед со овој стабилен прстен, дизајниран од жолто злат

Подготвено за бесење презентација без рамка достапно Во различни големини ова подготвено за закачувањ�

Уште една револуционерна џонсон иновација, оригиналниот Буба Спин Едноставен и лесен за употреба За се�

Кумхо Екста V720 се одгледуваше за автокрос и припитомен за граѓанското општество Нуди перформанси со чу�

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини Едгар Бариос 18 "

ТРЕНИНГОТ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО можете лесно да закачите ленти за отпор со рачки, ремени за глуждот или склопув

11 / 64", Титаниум, Ударна Дупчалка, Патентирана ВебКонус Ја Зголемува Ригидноста На Битот За Да Го Намали П

Земете ладен освежувачки пијалок со јасни американски најважни сили за бела праска антиоксиданс пијал�

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв

Овој Тренд Меѓународен Јура Светот : Паднато КралствоМрежа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, р�

Чест проблем на моторот Duramax LB7 е контаминација на фитинзите за гориво што резултира со дефект на инјект�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Бестежински, 100% вегански и рн балансиран регенератор за оставање содржи растителни протеини кои продир

Овој продолжен крај на прачката за вратоврска е изграден за мазни перформанси и супериорна издржливост

Надградете го вашиот животен стил на отворено со богатата, текстурална привлечност на Тепих На Отворен�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Уживајте во празниците со вашиот омилен тим! Покажете го вашиот тимски дух со оваа официјално лиценцира

Геометриски Фез Килим, Слонова Коска (8' 0 х 8' 0)Истражете различни стилови и мотиви со Колекцијата Фез...

Scroll