Ново
Главните места Супер меко кадифен ќебе, крал, богато црно

Главните места Супер меко кадифен ќебе, крал, богато црно

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните простори за супер меко кадифен фрлање може да ви помогнат да бидете пријатни за време на постудените месеци со меко, утешен полиестер за нежно чувство. Дизајнирано во сенка за печатење и цврста боја за да се оди со кој било декор, ова фрлање е идеално за виткање и останување топло. Одлично за релаксирање на каучот, задно со пријателите, кампување надвор, или прицврстување под, главните места за супер меко кадифен фрлање е лесно да се грижат : едноставно машинско миење во студ одделно со благ детергент, нежно циклус. Не-хлор белило кога е потребно. Tumble суво на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто. Исто така достапно во многу обрасци и бои. (продадено одделно). Главни средства за миење на цврста печатена полиестерска плишана машина, крал, црна : 100% полиестерска конструкција за долготрајна мекост и издржливост. Еластично и пријатно за богато, топло чувство. Совршен за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријатели, кампување надвор и многу повеќе. Twin 66 "W x 90" L, Full/Queen 90 "W x 90" L, and King 102 "W x 90" L. Лесно за грижа. Совети за миење : Измијте одделно е препорачливо за да се избегне оштетување на статијата. ОЕКО -ТЕКС сертифициран; Тестирани за штетни материи. Машинско миење во ладно, одделно, со благ детергент на нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво одделно на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто . исто така достапно во многу обрасци и бои (продадени одделно) . увезени. Модел# MS9900686322-72 (Твин), MS9900686322-73 (полн), MS9900686322-74 (Кинг).

Главните својства

Избор на купувачот

Истурете малку боја и текстура на вашиот тросед или кревет за да го надополни вашиот внатрешен простор..

330 GSM Flannel Rece Clable е направено со 100% полиестерски материјал со богат и поканувачки сјај Единствени поволни

Главната ќебе на Шерпа со кои можете да се каете додека гледате телевизија на каучот или се релаксирате

Супер мекото и пријатно ултра меко кадифен ќебе на Poppy & Fritz е совршено поставување или самостојно парче �

Коралното руно со својот густ куп е супер меко и топло Поддршката на Шерпа додава уште повеќе топлина и �

Додадете слој на топлина и стил на кој било кревет со сетот на листовите на фланелот со обоени фланели...

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните места Супер меко кадифен кре�

100% гаранција за задоволство : Ние им нудиме на сите наши клиенти со поддршка на клиентите за живот без пр

Ова меко и дише 100% памучно ќебе има дизајн на ткаење на PinwheelHoundstoot Изберете од најразлични бои за да прон�

Ова главни мрежи 10lb Супер мека 50 "x 60 " Пондерирано ќебе за фрлање нуди одлична терапија за спиење за секо�

Нашето карирано ќебе со двоен слој е направено од 100% полиестер Аверсот на ќебето е изработен од супер ме

Единствениот плетен ќебето за плетенка од полиестер на поволни цени е направен со 100% премиум микрофибе�

Нашето внимателно ќебе за домашно руно од дома е исклучително меко и кадифен Всушност, толку е меко, ќе б

Додадете пријатна допир во вашата соба со новите подобри домови и градини со крзно фрлање со крзно! Фрла

Ова реверзибилно ќебе со фланено фланено нагласува 100% микрофибер полиестери Шерпа руно за идеална топл

Плишаното ќебе е изработено од 100% полиестер што е вашиот најдобар избор на вашата декорација на домот Т�

Ова луксузно меко памучно пондерирано ќебе ќе ве одржува пријатно и удобно цела ноќ Уживајте во мирен н�

Scroll