Ново
ХАЈ-ЛИТАРСКИ Хајлајтери Во Стилот на Биро, Избрани Бои Со Мастило, Врв На Длето, Избрани Бои На Барел, Десетина

ХАЈ-ЛИТАРСКИ Хајлајтери Во Стилот на Биро, Избрани Бои Со Мастило, Врв На Длето, Избрани Бои На Барел, Десетина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 74.24

Функцијата Безбедна За Размаска обезбедува заштита од размаска кај повеќето мастила за пенкало, маркер и инк-џет.Издржлив врв за непречено истакнување - нема да се расипе.Користете совет за истакнување или подвлекување.Капачето може да се остави една недела без сушење.Брзо сушење.Безбедно за канцеларија, училиште или дом. Хај-ЛИТАРСКИ Хајлајтери Во Стилот на Биро, Избрани Бои Со Мастило, Врв на Длето, Избрани Бои На Барел, Десетина (98034).

Главните својства

Избор на купувачот

Креативно организирајте ги вашите мисли, планови и цели со овие шарени маркери Дизајниран со два совети

ЛИ ПРОИЗВОДИ Флуоресцентни Хајлајтер лента Отстранлива алтернатива на постојаните пенкала за истакну

со цел да ви помогнеме да го намалите времето потребно за острење или полнење Без острење, без мастило М�

Со Бик Брит Лагер Повлекува Хајлајтери, можете лесно да се подвлече, бојакод, нагласи и организира вашит

ЛИ ПРОИЗВОДИ Флуоресцентни Хајлајтер лента Отстранлива алтернатива на постојаните пенкала за истакну

Фано кина маркери обезбедуваат задебелени ознаки на стакло, пластика, филм, хартија, метал, гума, плочка

Зебра Благ Комплет За Обележување Со Двојна Завршница, Благ Облог На Зебра со 10 Бои има благо мастило во

Врвот со лесно лизгање обезбедува екстрамазно истакнување! Брзо сушење сертифициран АП нетоксично мас�

Користете ја Оваа лагер XL хајлајтер за да означите важни информации Пакетот вклучува четири хајлајтери

Обрнете внимание на основните зборови и фрази со ХајЛитарски Хајлајтери Во Стилот на Биро Обликуваниот

ДисплејХајлајтерДрилитерМулти Асст е одличен за истакнување Во Библиите.Карактеристики автор Swanson.By С

Scroll