Ново
Ханес Автентична Машка Маица Лесен Челик XL

Ханес Автентична Машка Маица Лесен Челик XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 565.44

Сега нашата машка маица со мека памучна мешавина е подобра од кога било досега : Тоа е кошула Екосмарт! Тоа значи дека е направен со до 5% полиестер создаден од рециклирани пластични шишиња. Толку многу бои што се осмелуваме да најдете сенка што не ја нудиме. Карактеристики маичката Со Кратки ракави е предизбрана и се спротивставува на намалувањето и избледувањето.Лента од рамо до рамо за издржливост. Уживајте во Ханес Лежеше Рамен Јака. 100% Удобностмек памук. Пепелта е 99/1 памук/поли. Лесен Челик е 90/10 памук/поли. Јаглен хедер, Оксфорд Греј, Безбедност Зелена, Безбедност Портокал - 60/40 памук/поли. рамо до рамо лента. покриен врат со рамна јака. двојно игла шиење во текот на. Странични рабови НА големини 3 XL-6 XL.

Главните својства

Избор на купувачот

Симпатична внук или внука морнар тематските Новороденче Ползавец со првиот колега пловење дедо цитат с

5, САД сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутс

Божиќ Печати Перница Лен Троседот Перница Покритие Дома Декор Перница Покрие Семејство Перница Каракт�

Монтирањето На Менувачот е за поддршка на преносот и придушување на вибрациите Секоја монтажа е специј�

Проверете го црвениот вер овде http : / / / продавница / маица / топлинанаилузија / 188868 / САМО ПРОИЗВОДИТЕ Ш

Осветлувајќи патека само полесно Со Machete Ozark Trail, имате пристап до сечилото што ќе трае, останете остри и �

Мажи Пролет Лето Панталони За Панталони Обични Лабави Панталони Цврсти Ленени Спортски Модни Панталон�

Завршете го ансамблот за бања додека обезбедувате стил и складирање на вашиот простор Со комплетот За К

1"Големина : 90 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 58см / 22 1 инч = 2,54 см Ве молиме Дозволете Мала Разлика �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64см79см / 25.20"31.10" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10

Инфокусот ВО3118ХД е оригинален оригинален дел за замена за специфични Проектори За Инфокус Внатре има О�

Уживајте во вашиот омилен пијалок со стил со нашите шут очила Тие држат до 2 мл и имаат дебела квадратна �

Одржувајќи го тоа удобно со мека худи со атлетски дела Дизајнирано со супермеко чувство, оваа худи е сиг

Нора Холи Модел Качување Винова Лоза Арт Деко Сканди Лажица Ткаенина од Дворот Спорт Ликра wide 56 инчи шир

Спецификации : Материјал : Тип На Големина На Мешавина Од Памук : Редовна Шема : Еднобојна : Сина, Жолта, Ст

Scroll