Ново
Хартија Сите Повод Малина Розова Полиестер Привлечност Едно Лице Сатенска Лента, 3600 1.37

Хартија Сите Повод Малина Розова Полиестер Привлечност Едно Лице Сатенска Лента, 3600 1.37

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 375.68

Џем Хартија И Плик Привлечност Едно Лице Сатенската Лента е совршен акцент за подароци и цветни букети за различни специјални прилики. Од родендени до свадби, оваа сјајна лента создава прекрасни лакови и исто така е одлична за вклучување во украси за забави. Може да се користи ЗА самостојни проекти како стримери, празнична венец, бележник и свадбени центри. Оваа лента има мазна и мека завршница и доаѓа во различни големини и живописни бои кои сигурно ќе им дадат на вашите подароци дополнителен допир на елеганција. Секоја лента е обезбедена со калем што обезбедува лесно чистење и складирање. Оваа сатенска лента со едно лице е неопходна за да ја имате во вашиот занает и колекција за давање подароци. Џем Хартија И Плик Боја : Малина Розова. Големина : 1 3/8 во x 100yd. Количина : 1/Пакување. Текстурата на оваа сатенска лента е толку елегантна што сигурно ќе ги истакне вашите подароци. Оваа лента лесно се тркала веднаш нагоре и може да се чува насекаде до понатамошна употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Џем Хартија И Плик Божиќната Карирана Лента е најдобриот топпер за вашите празнични подароци и празнич�

Рибост панделки и лакови 1,5 ”мега лента ацетат цврста црна боја Секој пакет доаѓа со црна лента со ацета

Џем Хартија Сатенската Лента обезбедува разноврсност и стил за сите потреби и прилики Од изработка и бе

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Геометриската лента со хартија од џем е совршен акцент на секој подарок, домашен декор или проект за зан

Офрајни тесни занаетчиски панделки се задолжителни за вашите проекти за занаетчиство Додадете го тој з

Christmasем хартија природна и златна центар за Божиќни ленти Сјајната лента е број еден начин да ги зачинит

Светло Сина 3 / 8 " Проегирната Лента Од Органза, 100 Јарди И воздушна, висококвалитетна, Проѕирна Лента Од О

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Haperејм хартија и плик, релативно лента, светло сина сатенска лента со двојно лице, носи забавен изглед на

Цврст Црн Малопродажен Дисплеј КосаЛак Картички Прикажете ги вашите малопродажни креации со стил!Наши�

Опис : 1 Материјал : собирање крпа / лен2 Големина на производот : 2419СМ3 Нето тежина : 0 02КГ4 Пакување : ОПП т�

Scroll