Ново
Хавајски Кошули За Мажи Кратки Ракави Редовни Фит Мажи Цветни Кошули корејски Модни Етнички Кардиган Блузи Машка Облека

Хавајски Кошули За Мажи Кратки Ракави Редовни Фит Мажи Цветни Кошули корејски Модни Етнички Кардиган Блузи Машка Облека

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 463.84

Затворање на копчето. Машина За Перење табела : . Големина : М Биста : 112см/44.09" Рамо : 54см/21.26" Должина : 75см/29.53"Големина : Л Биста : 120см/47.24" Рамо : 56см/22.05" Должина : 77см/30.31"Големина : XL Биста : 130см/51.18" Рамо : 58см/22.83" Должина : 79см/31.10"големина : ххл биста : 140см/55.12" рамо : 60см/23.62" Должина : 81см/31.89"големина : хххл биста : 150см/59.06" рамо : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 83см/32.68" дизајн : копче-предни кошули карактеристика на раширена јака ,градите печ Џеб ,краток ракав и заоблени полите ,сите печатење. Малата Тежина И Кратките Ракави Прават Да Се Чувствувате Удобно . Ткаенина : 85%вискоза 15% Најлон Мека Текстура Свила Чувството Помага Да Бидете Ладни и Удобни . Кучики Суво И Без Пилинг . Стандардно Релаксирачко Вклопување : Кошулата СЕ Базира НА Нас Основна Каузална Кошула Во Релаксирачко Вклопување Го Слушаме Лицето На Клиентот И Великодушно Сечеме Во Градите и Половината. Отпечатоци : Видлив Впечатлив Принт Додава Тропски Изглед На Оваа Секојдневна Кошула на Хаваи за Плажа или надвор од канцеларијата,гроздобер Ја Изми За Печатењето да Изгледа гроздобер Изглед . Одлично за Летни Одмори Како Луау, Крстарење, Риболов На Плажа Сонце,Едрење,камп,скара, Денови На Канцеларија Итн! Денот На Вљубените Подароци За Вас И Него !. Инструкции за нега : Ладно Миење Во Машина Со Слични Бои Исушете Го Ниско, не Треба Лесно Да Се Грижите Подобро За Патување Облека Спакувај Мал,.

Главните својства

Избор на купувачот

71" предна должина : 81см / 31.37" ракав : 74cm / 29 [Големина] : ткаенината на овој производ е еластична Повлечете г�

Женска Тенка Еднобојна Дрвена Страна На Увото Надвор Од Рамениот Врв Со Долги ракави Бидете во центарот

краток ракав блузи хенли краток ракав блузи за жени фустан краток ракав врвот за жени обичните краток р�

Мажи Секојдневен Кружен Врат Популарно 3д Печатење Дигитално Знаме Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Рак

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактерис

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Нашиот принцип на услуги е да ги

женски кошули и блузи дами блузи за да се сокријат стомачните врвови за жени работат секојдневнобохо бл

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.

82 "Ракав : 24см / 9.27" Рамо : 50см / 19 Големина : Л Големина.05 "Должина : 79см / 31 Дебелина : Стандард.87 "Должина : 75см

85% Полиестер, 15% Котонимпортиранисекс Средновековна Крава Пончо Кејп Ноќта На Вештерките Костим Ноќта Н

27" Должина : 72см / 28 ✿Карактеристики : женските врвови отпечатени со цветни дезени или цврсти бои, класич�

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 45см / 17,72" Ракав : 19см / 7,48" Должина : 72см / 28,35" Големина : М Биста : 115см / 45,28

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

Пакет Вклучувајќи 1x Блуза Само Големина : S5 XLHigh Висок Квалитет 100% Сосема Ново!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме спор

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав Тип на издани

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ракав : 62cm / 24.41" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики : Изработе

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шем�

Женска Кошула, Девојка Летна Блуза Полиестер Удобен Секојдневен Краток Ракав За Канцеларија Тип 4, Тип 5,

Нема избледување или намалување Долг Ракав,врат, слаб лабав и густ Пуловер Дуксери, Дуксер, Џемпер, Кард�

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдн

Јеашчат Маици За Жени Плус Големина, Женски Летни Обични Кошули Со Букви Кошула Со Букви Врвна Маица Со �

€Премиум Материјал ● Женска облека, секојдневни врвови за жени, летна зимска пролетна облека, изработе

Редовнофит.Ве молиме имајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината.Стилска фо

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материјали,

Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Материјал : Памук И Полиестер, разни бои за избор.Прилика : дневно, забава, р

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 18см /

✚✚✚ЗАБЕЛЕШКА✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,40,8 инчи (12 см) се разликуваат поради рачно мерење.29 "Должина : 7

Scroll