Ново
Хилтоп Бафало Проверете Текстура Громет Завеса Панели

Хилтоп Бафало Проверете Текстура Громет Завеса Панели

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Биволските завеси на врвот на ридот даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволувајќи сончевата светлина да помине низ завесите. Ткаенината на текстурираните завеси прави уникатен третман на прозорецот што ви овозможува да гледате надвор, но сепак овозможува приватност. Претворете го вашиот дом во декор на фарма што отсекогаш сте сакале да го имате. Тие можат да се користат и на многу други начини. Една од одличните квалитети на овие биволски карирани завеси е тоа што тие доаѓаат во широк спектар на бои и генерално се ефтини. Ова ви овозможува да ги користите во секоја соба од куќата без да го нарушите буџетот. Овие завеси се многу лесни за инсталирање и ги прават одличен додаток во секоја просторија бидејќи можете да создадете дизајнерски изглед со малку напор. Секој панел за завеси може да собере прачка за завеси до 1,5 инчи. Содржина На Влакна : 100% Полиестер. Пакетот содржи два (2) панели за завеси на прозорецот на врвот на ридот. Упатства за нега : ладно миење Во Машина, Нежен Циклус. Користете само нехлор. Белилото колку што е потребно. Падне Сува Ниска. Железо на најниско поставување колку што е потребно. Пакетот содржи две (2) завеси за прозорци од биволска текстура. Секој панел има димензии 52 W x 63 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 104 W x 63 L.

Главните својства

Избор на купувачот

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различн�

Мартиник Блу Громет Печатена Памучна Завеса (1 Панел)Опис конечно се тука! Завесите со половина Цена сег�

ЛЕСНА НЕГА : машина што се пере во ладна вода, исушете ја на ниско ниво, не избелувајте, ниско железо доко�

Донесете свеж, модерен и елегантен изглед во секоја просторија со оваа мала завеса на кујнскиот прозоре

Врвни Завеси За Затемнување Со највисок квалитет на затемнувањеовие врвни завеси за затемнување на пеј

Додадете меко, мирно чувство во вашиот декор со спокојните акварелни ефекти на завесите за освежување н

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена од трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микро

Совршено врамете го вашиот прозорец со овој прекрасен панел за завеси Овој панел за завеси му дава на ва

Топлинска изолација за блокирање на светлина За Премија за задржување на топлина / ладен воздух, Ткаен�

Лесна Нега : машина за перење во ладна вода Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската б

Нагласете го вашиот хардвер за шипки за завеси со нашата нова висококвалитетна, трослојна драперија во

Дозволете ова шармантно и чудно парче да ви го олесни умот и исто така да го инспирира Живите бои на птиц

Намалете ја надворешната бучава, заштитете го подот и тапацирот од засенчување на боите Поради различн�

Енергетска Ефикасност : завесите на панелот за затемнување ви помагаат да останете здрави топли во теко

Печатени и получиста, овој сет на цветни прозорски панели брзо и убаво ќе го ажурира вашиот простор Во л�

Stylemaster Splendor е прекрасна нотка плисирани завеси која е дизајнирана да работи со секој декор Панелите се с

Белгиските проѕирни панели нудат белгиски текстуриран ленен изглед и се дизајнирани да донесат лесно, �

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата

Опис : Функција : Одликувајќи се со везени лисја, додадете стил и елеганција на секој простор за живеење.

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена ОД трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микро

Најлесен начин за ажурирање на вашиот домашен стил е Со Цврстите Класични Модерни Завеси за Затемнувањ�

Scroll