Ново
Honeywell Домашна Серија Безжична Врата И Копче

Honeywell Домашна Серија Безжична Врата И Копче

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 639.84

Со Преносливото Безжично Ѕвонче Од Серијата 9 и Копчето За Притискање, никогаш не сте надвор од уво кога ќе пристигне гостин или пакет. Овој лесно инсталиран и лесно достапен безжичен систем за ѕвонење на вратата доаѓа со ореол светлина и висококвалитетен звук за премиерни перформанси. Земете Го Преносливото Безжично Ѕвонче Од Серијата 9 со вас во подрумот, дворот или што е можно подалеку од бебето што спие. Современото безжично ѕвонче на вратата доаѓа со осветлен ореол и ЛЕД строб светла, како и осум претходно инсталирани мелодии. Можете исто така да преземете MP3 за да го прилагодите звукот на вашиот аларм. Одликувајќи се со опсег до 450 стапки, безжичното копче на вратата може да се поврзе со најмногу шест предаватели истовремено, вклучувајќи уреди за подигање на свеста и сензори за движење. Безжичното паметно ѕвонче на вратата има и режим на мирување и тајмер за исклучување на звукот за лесно прилагодување на вашиот распоред. Honeywell Home 9 Серија Безжична Врата И Копче. Лесно инсталиран и лесно пристапен безжичен систем на вратата. Осветлениот ореол и ПРЕДУПРЕДУВАЊАТА ЗА СТРОБ светнуваат кога ќе се притисне ѕвончето на вратата. Безжичното Ѕвонче од серија 9 бара четири ц-алкални батерии кои ќе траат до пет години со типична употреба. Бренд : HONEYWELL. Производителот Дел Број : RDWL917 AX2000/Е.

Главните својства

Избор на купувачот

Основната единица е со лцд 2 линии, може да репродуцира и снима порака 1 Функционална База Единица...

Ова Е оем ТЕЛЕФОНИ RCA бренд Телефони и Сродни Машина (ТЕЛЕФОН) кој работи со следните печатачи / машини (2

Пакуван вклучен5, може да се спари со Chimethis Chime има 38 мелодии и 4 волумен (вклучително и тивок режим) до 100d B

Starpoint Екстра Додаток На Приклучокот Приемник ЗА Starpoint Проширување На Безжични МултиЕдиница Долг Достре�

1 x Телефонска Линија Кабел 2 х Батерии за Полнење.Карактеристики : Функција за повторно бирање и пауза...

Надградба 2 во 1 Интелигентна двонасочна гласовна камера на врата, ултра чиста ноќна визија, далечински �

Добијте инстант звучни предупредувања за ѕвонче или кога ќе се открие движење со Ѕвончето Арло 2...

Оваа јасност JV35 B Засилен Телефон со Кабел има технологија За Јасност За Да ги направи зборовите не само

Карактеристики : *Чувајте Го Ѕвончето Безбедно : Нашиот проѕирен капак го штити ѕвончето од дожд, прашин�

Разговор со двоен пат низ прозорецот стакло контраком за станици за канцелариски услуги : Двонасочен ме

Опис Проѕирната покривка за дожд на вратата е удобна и практична, со одлична текстура и може да ви служи

Panasonic Кабел Телефон со 3 дополнителни Телефони вклучени, 3.4" Наклон Позадинско Осветлување Дисплеј, пови�

Биро Телефон, Ретро Стил Фиксен Повратен Повик Функција МС8327Б За Домашна Спецификација : Карактеристик�

Садотех Безжичен Комплет За Ѕвонење На Вратата Опсег Од 1000 СтапкиМодел Ц Патентво очекување на Звучен �

Најдобар Избор телефонот во класичен стил има ретро гроздобер дизајн Ретро Фиксен Телефон Класичен Рот

Лесните безжични слушалки без раце работат со кабелски или безжични телефони со една линија и две линии

Scroll