Ново
Honrane Храна Одделение DIY Еднократно Силиконски Мраз Коцка Мувла За Виски Сфери, Домаќинство Материјали

Honrane Храна Одделение DIY Еднократно Силиконски Мраз Коцка Мувла За Виски Сфери, Домаќинство Материјали

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Опис : ќе откриете дека овој калап за хокеј топка доаѓа со проѕирен капак, кој не само што има добри својства отпорни на истекување и отпорни на прашина, туку и ви го олеснува набудувањето. Покрај тоа, има добра цврстина, што е многу погодно за носење, така што нема лесно да се оштети.Со материјали за храна, оваа мувла од ледена топка нема да влијае на вкусот на вашата храна; И САМОСТОЈНО е да ги додадете вашите омилени плодови за да создадете уникатен мраз cubes.It изработен е од силиконски материјал.Должината на овој производ е 8 см, ширината е 6,7 см, а висината е 6,7 см. Овој калап за ледена топка е погоден за кујна и бар.Име на ставка : Материјал За Мувла Од Коцка Мраз : Силиконски Карактеристики : Брзо Ослободување, Одделение За Храна, Отпорен На Абењедетали За Големина : 8см х 6,7 см х 6,7 см/3,15 "х 2,64" х 2,64 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Калап За Коцки Мраз ќе откриете дека овој калап за хокеј топка доаѓа со проѕирна обвивка, која не само што има добри својства отпорни на истекување и отпорни на прашина, туку и ви го олеснува набудувањето. Покрај тоа, има добра цврстина, што е многу погодно за носење, така што нема лесно да се оштети. Со материјали за храна, оваа мувла од ледена топка нема да влијае на вкусот на вашата храна; И САМОСТОЈНО е да ги додадете вашите омилени плодови за да создадете уникатни коцки мраз. Изграден е од силиконски материјал. Должината на овој производ е 8 см, ширината е 6,7 см, а висината е 6,7 см. Овој калап за ледена топка е погоден за кујна и бар.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : 1 Материјали за храна : садот за мраз користи висококвалитетен силика гел за храна, погоден за секо

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен силикон за храна, бпа бесплатно Екопријателски, флекс�

Опис : со дизајн на плоча за преса, оваа кутија за мраз лесно се ослободува, само треба да го превртите са�

Креативна силиконска фиока за замрзнат мраз кутија за мраз за домаќинство кутија за складирање мраз за�

Опис Овој производ е креативен калап за коцки мраз, изработен од висококвалитетни пп и тпр материјали, и

Силиконски Послужавник За Коцки Мраз Лесен Производител Коцки Во Форма На Срце Мувла Подароци За Вален�

Послужавник За Мраз Во Форма на цвет, Послужавник За Мраз Широко Применлив Повеќенаменски За Ресторан Ц

2023 Нов Производител На Коцки Мраз,Коцки Мраз Со 4 Дупки Калапи Кутија За Мраз Мал Фрижидер За Домаќинств�

Опис : садот за коцки мраз е нелеплив, лесен за расклопување и флексибилен И може лесно да се чува без да �

Зошто да ја изберете нашата продавница?Имаме онлајн услуга 1до1 најстрогата контрола на квалитетот најд

Опис : со нелеплив и лесен за демолирање дизајн, калапот за мраз ни овозможува да одвоиме помалку време з

Коцка Мраз Послужавник Мувла Со Капак Саќе Форма 30 Мрежи Храна Безбедно Одделение Силикон Карактеристи

Опис : Со дизајн на копче за притискање, овој калап за коцки мраз може брзо да се урне, заштедувајќи време

Калапите За Мраз во замрзнувач прават вкусна пролет и лето .Создадете задоволства користејќи сокови, пи

Опис : материјалот на овој калап за сладолед е супер мек, флексибилен и нелеплив, така што можете лесно и

Материјал : Горниот капак tpr главното тело pp големина : 22x5, 7cm / 8, 66x2, 24 во Практични Калапи За Решетки За Мр�

Се надевам дека тоа би можело да биде добар помошник во вашиот живот, да ја додаде вашата виталност и да �

Комплет За Мувла за Правење мраз, 55 Поделени Прегради Послужавник За Коцки Мраз со Лопата На Капакот На �

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Коцки Мраз За повеќекратна употреба Пластични Коцки Мраз За Замрзнување Акрилна Симулација Што Може Да

1 x lidpleash контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни

Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците 4 : Брзо Ладење : Овие коцки мраз го

Фаворитски Облик Мраз Создателот Мраз Послужавник Мраз Складирање Контејнери производ продажба точка

Велигденски калапи ЗА ледени коцки ЗА зајаци САМОСТОЈНА зајачка коцка мраз желе пудинг сладолед крем к�

Опис Сакате да направите коцка мраз? Ако одговорот е да, садот за коцки мраз ќе ви биде добар помошник...

Функција : ова е добар партнер што ви треба на вашите алатки, давајќи ви поголема погодност во вашиот раб

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продава продавницата на Донг Ксиаоксиао од пазарот О

Scroll