Ново
Играчки За Бања За Домаќинство Интересни Градинарски Играчки Повеќефункционални Садови За Наводнување Детски Додаток

Играчки За Бања За Домаќинство Интересни Градинарски Играчки Повеќефункционални Садови За Наводнување Детски Додаток

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.52

Опис. Ако барате прекрасен и достапен сад за наводнување за вашите деца, тогаш вашето истражување е тука. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, тој е практичен и издржлив. Цврст и лесен за држење. Лесно се полни со големиот отвор. Погоден за употреба на наводнување, или е одлична играчка за забава. Карактеристики. - Боја : Жолта, зелена, светло сина. - Материјал : Пластика. - Големина : 18, 50Х14, 00Х7, 00см/ 7, 27Х5, 50Х2, 75 инчи. - Забелешка : бојата на додатокот е случајна. - Изработен од врвен пластичен материјал со цврста изработка, тој е практичен, цврст и издржлив. - Живописна боја, совршена големина за користење на децата. Погоден за наводнување растенија и цвеќиња. - Лесен за држење со рачката. Лесно се полни со големиот отвор. -Покрај тоа што се користи како градинарска алатка, може да биде и играчка за играње на децата на плажа/во капење. - Одличен подарок за вашите деца. Помогнете во зајакнување на комуникацијата и промовирање на семејните односи. Изработен од врвен пластичен материјал со цврста изработка, тој е практичен, цврст и издржлив. Живописна боја, совршена големина за употреба на децата. Погоден за наводнување растенија и цвеќиња. Лесно се држи со рачката. Лесно се полни со големиот отвор. Покрај тоа што се користи како градинарска алатка, може да биде и играчка за играње на децата на плажа/во капење. Одличен подарок за вашите деца. Помогнете во зајакнување на комуникацијата и промовирање на семејните односи.

Главните својства

Избор на купувачот

Богатиот пп памучен филер и изработен од свилено вата погодна за кожата и мек кадифен, ви даваат подобар

Задоволете го вашиот сладок заб на патување низ фабриката за чоколади со оваа палуба картички инспирир�

сосема нов висок квалитетизработен од висококвалитетен материјал, издржливдетски електричен автомоби

Непроѕирните коцки се направени од особено густ материјал за подобро чувство при тркалање Овој материј

Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Часовник Далечински Управувач Автомобил Мал автомобил : 353.5 км Отворете г�

Негувајте ја имагинацијата на вашите деца и креативно изразување со нашиот револуционерен нов блок диз

Карактеристики : Бродот може да оди напред, назад и да сврти лево и десно Рационализираниот дизајн на ка

Функција : 1 Премиум Материјал : Овие гуми се изработени од супер мека пластика + гумен материјал, сигурни

Игра За Совпаѓање на обликот, Игра За Дрвено Совпаѓање, Интересно Бебе за деца од 06 Години Спецификација

Опис Оваа ставка е добро изработена од врвен материјал за издржлива и практична употреба Со дизајнот на

Следете ги вашите прекрасни потези Со Пресврт Потези ПрескокниТоа! Ставете го обрачот на едната нога и �

Индукција Летање, Пластика Летање Играчка Интелигентна Технологија Едноставна Употреба Многу Начини И

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактер�

Овие деликатни моделски улични светла главно се користат во наставата, фотографијата и разните видови �

Функција : 1 Пластичен + бакарен материјал : MT30 приклучокот е изработен од висококвалитетен пластичен и б

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен.*Прилагодлив Тип Управувачка Рака 25t ' рбетот за FUTABA и моќ HD. Од�

Големина : Големина На Мостот ( 5,7 х 8,8 см / 2,2 х 3,5 инчи) Класификација : додатоци За игри Со Карти карактер�

Еден од највозбудливите и најдинамичните елементи на Второто Издание На Дивиот Запад Егзодус е интерак

Истражувањата покажуваат дека имагинативните способности на децата најефикасно се користат кога им се

Scroll