Ново
Имитацијаovан Ткаени Овошје И Зеленчук Кошница За Чување Дома Декор Дома Кутија За Складирање

Имитацијаovан Ткаени Овошје И Зеленчук Кошница За Чување Дома Декор Дома Кутија За Складирање

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Спецификација : . Име : овошје basан кошница. Боја : природна боја. Материјал : пластичен ironан + железо (рачно ткаени). Големина : како што е прикажано. Тип : Овошје Кошница. количина : 1. Пакување Листа : 1x Овошјеkан Кошница. забелешки : . 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-3мм поради рачно мерење, благодарам!. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, ве молиме разберете дека сликите можеби не ја одразуваат вистинската боја на предметот. 1. Висококвалитетни, извонредни ракотворби. Мода, заштита на животната средина, мала тежина. 2. Практични, погодни за пикник или складирање. Чувајте ја секоја храна или мали трошки. 3. Постојат 2 стилови и големини за избор. Димензиите се како што е прикажано, ве молиме имајте предвид дека овие производи се рачно изработени и димензиите може да варираат за 2,54 см. 4. Идеален за украсување куќи, станови и во багажникот на вашиот автомобил. 5. Мултифункционален : корпи за пикник, корпи за шиење, корпи за складирање бања, корпи За велигденски подароци, Корпи За божиќни подароци, корпи за овошје итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие количини се совршени за чување на сите предмети за вашето домаќинство Ткаени тотални ленти, мала п�

Дизајниран е и со гумени рачки за да го одржува на место каде и да одлучите да го користите ЗАШТЕДА НА ПР�

Карактеристики : *Изработени од висококвалитетни природни materialsан и ленени материјали, заштита на живот

Нашите Производи За Складирање Вклучуваат : • Складирање Под Кревет • Складирање На Плакарот • Склади�

Карактеристики : Сосема Нов и квалитетен.Изработен од ленен материјал, силен и издржлив.Може да се корис

Да се ​​носат јајца, бонбони и подароци за време на Велигден, забава, фестивал.Велигденска корпа празни

Организирајте кое било место во вашиот дом со поедноставен сет за повеќенаменско организирање На Пакув

Издржливиот лесен Поедноставен 2 тонски корпи за складирање е она што ви треба за сите ваши потреби за с�

"Хоп на Велигден и подгответе се за велигденскиот лов на јајца со овој симпатичен начин за славење на 10" �

Овие убави облоги се вклопуваат во нашите корпи за мали складишта Бурлингтон, додавајќи декоративен из�

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Направете оброци позабавни кога ќе служите помфрит или татор во оваа шармантна корпа за пилешки жици...

За удобно складирање во оставата, чајната кујна или бања, користете ги овие домашни основи 4нивоа пласти

Опис : Материјал : Природенatан Облик : Круг Големина : А1А2А3А4А5 А1 : 136см5 1"2.4" А2 : 189см7 1"3.5" А3 : 217см8 3 " 2.8"...

Со повеќе големини достапни во црно, бело, сиво и светло сиво отпадоци за складирање на Бино, сигурно ќе �

Упатства за нега : избришете ја со влажен сунѓер.Вратете Го Вашиот Простор Со DII складирање DII најлонскит

Scroll