Ново
Индустријата за ступел прават работи со loveубовни лисја цветна пеперутка, 13, дизајн од Нан

Индустријата за ступел прават работи со loveубовни лисја цветна пеперутка, 13, дизајн од Нан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 13 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : loveубов; Инсект; Пеперутка; Мотивациски; Бранс; Цветен состав; Лист; Стебла; Лисја; Буш; Цвеќиња; Крилја;. Дизајн од Нан.

Главните својства

Избор на купувачот

Боја : Уцена : пластика + метализација : 20 * 15мммала тока со висока јачина и издржливост пакетот Вклучува :

✤ Материјал : Полиестер Ликра / Спандекс (95% Полиестер 5% Спандекс) ✤ Ширина : 56 инчи широк (142 см) 4 Начин Се

Големина : (22cm x 20cm x 0,4cm) Класификација : Pad Feature на глувчето : Оваа продолжена подлога на глувчето е доволно

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Женски бикини темперамент женски сплит плажа половината бикини секси костими за капење високи печатен�

Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакет Conte

Секоја ролна е завиткана во заштитна фолија, а потоа во картонска кутија Дел димензии : 60.9 големина : 38...

Спецификации : Име : Модерна И едноставна ветерна шифонска лента сонлива светлина и сенка вертикални ве

Име на производот : Не ткаени круна Материјал на производот : 90% неткаен + 10% лепило Тежина на производот :

Wim чевли за жени папучи за жени станови чевли жени пешачки чизми жени клинсандали за жени обични летни к�

Потекло : Кинатип на копното : полузавиткан Casedesign : обичен, транспарентен ефект : магнетски, антикрик, про

Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Секојдневни врвов�

Scroll